У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

856Б Гомель-Пас. — Сновськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 856Б сполученням Гомель-Пас. - Сновськ відправляється зі станції Гомель-Пас. о 08.21 і прибуває на станцію Сновськ о 12.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 27 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Новобілицька, Терехівка, Деревини, Лукошко, Перепис, Хоробичі, Кузничі, Городня, Журавок, Камка, Снов.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гомель-Пас. 08.21
Новобілицька 08.32 2 хв  08.34 11 хв 
Терехівка 09.16 30 хв  09.46 55 хв 
Деревини 09.58 4 хв  10.02 1 г  37 хв 
Лукошко 10.09 4 хв  10.13 1 г  48 хв 
Перепис 10.17 5 хв  10.22 1 г  56 хв 
Хоробичі 10.26 35 хв  11.01 2 г  5 хв 
Кузничі 11.10 1 хв  11.11 2 г  49 хв 
Городня 11.30 3 хв  11.33 3 г  9 хв 
Журавок 11.41 1 хв  11.42 3 г  20 хв 
Камка 11.51 1 хв  11.52 3 г  30 хв 
Снов 12.02 1 хв  12.03 3 г  41 хв 
Сновськ 12.13 3 г  52 хв 

У розкладі поїзда 856Б Гомель-Пас. — Сновськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30