У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

086К Київ-Пас. — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 086К сполученням Київ-Пас. - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.09 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 08.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Терюха, Гомель-Пас., Жлобин-Пас., Красний Берег, Бобруйськ, Осиповичі-1, Пуховичи.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.09
Терюха 03.08 39 хв  03.47 5 г  59 хв 
Гомель-Пас. 04.16 32 хв  04.48 7 г  7 хв 
Жлобин-Пас. 05.52 4 хв  05.56 8 г  43 хв 
Красний Берег 06.18 1 хв  06.19 9 г  9 хв 
Бобруйськ 06.50 3 хв  06.53 9 г  41 хв 
Осиповичі-1 07.24 2 хв  07.26 10 г  15 хв 
Пуховичи 07.54 2 хв  07.56 10 г  45 хв 
Мінськ-Пас. 08.38 11 г  29 хв 

У розкладі поїзда 086К Київ-Пас. — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031