У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

086К Київ-Пас. — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 086К сполученням Київ-Пас. - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.09 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 08.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Терюха, Гомель-Пас., Жлобин-Пас., Красний Берег, Бобруйськ, Осиповичі-1, Пуховичи.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.09
Терюха 03.08 39 хв  03.47 5 г  59 хв 
Гомель-Пас. 04.16 32 хв  04.48 7 г  7 хв 
Жлобин-Пас. 05.52 4 хв  05.56 8 г  43 хв 
Красний Берег 06.18 1 хв  06.19 9 г  9 хв 
Бобруйськ 06.50 3 хв  06.53 9 г  41 хв 
Осиповичі-1 07.24 2 хв  07.26 10 г  15 хв 
Пуховичи 07.54 2 хв  07.56 10 г  45 хв 
Мінськ-Пас. 08.38 11 г  29 хв 

У розкладі поїзда 086К Київ-Пас. — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031