У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

086К Київ-Пас. — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 086К сполученням Київ-Пас. - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.09 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 08.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Терюха, Гомель-Пас., Жлобин-Пас., Красний Берег, Бобруйськ, Осиповичі-1, Пуховичи.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.09
Терюха 03.08 39 хв  03.47 5 г  59 хв 
Гомель-Пас. 04.16 32 хв  04.48 7 г  7 хв 
Жлобин-Пас. 05.52 4 хв  05.56 8 г  43 хв 
Красний Берег 06.18 1 хв  06.19 9 г  9 хв 
Бобруйськ 06.50 3 хв  06.53 9 г  41 хв 
Осиповичі-1 07.24 2 хв  07.26 10 г  15 хв 
Пуховичи 07.54 2 хв  07.56 10 г  45 хв 
Мінськ-Пас. 08.38 11 г  29 хв 

У розкладі поїзда 086К Київ-Пас. — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031