У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

086К Київ-Пас. — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 086К сполученням Київ-Пас. - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 22.12 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 08.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Терюха, Гомель-Пас., Жлобин-Пас., Красний Берег, Бобруйськ, Осиповичі-1, Пуховичи.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 22.12
Терюха 03.08 39 хв  03.47 4 г  56 хв 
Гомель-Пас. 04.16 32 хв  04.48 6 г  4 хв 
Жлобин-Пас. 05.52 4 хв  05.56 7 г  40 хв 
Красний Берег 06.18 1 хв  06.19 8 г  6 хв 
Бобруйськ 06.50 3 хв  06.53 8 г  38 хв 
Осиповичі-1 07.24 2 хв  07.26 9 г  12 хв 
Пуховичи 07.54 2 хв  07.56 9 г  42 хв 
Мінськ-Пас. 08.38 10 г  26 хв 

У розкладі поїзда 086К Київ-Пас. — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30