У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

086Л Львів — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 086Л сполученням Львів - Новоолексіївка відправляється зі станції Львів о 11.10 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 11.15 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Злочів, Підволочиськ, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Миронівка, Цвіткове, Фундукліївка, Олександрія, Верхівцеве, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Якимівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 11.10
Красне 11.51 2 хв  11.53 41 хв 
Злочів 12.17 5 хв  12.22 1 г  7 хв 
Тернопіль-Пас. 13.20 7 хв  13.27 2 г  10 хв 
Підволочиськ 14.18 4 хв  14.22 3 г  8 хв 
Хмельницький 15.23 5 хв  15.28 4 г  13 хв 
Жмеринка-Пас. 16.53 20 хв  17.13 5 г  43 хв 
Вінниця 17.58 5 хв  18.03 6 г  48 хв 
Козятин-1 18.55 2 хв  18.57 7 г  45 хв 
Біла Церква 20.46 2 хв  20.48 9 г  36 хв 
Миронівка 21.56 2 хв  21.58 10 г  46 хв 
Корсунь 22.27 2 хв  22.29 11 г  17 хв 
Цвіткове 23.04 2 хв  23.06 11 г  54 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.36 50 хв  00.26 12 г  26 хв 
Фундукліївка 00.58 2 хв  01.00 13 г  48 хв 
Знам'янка-Пас. 01.45 3 хв  01.48 14 г  35 хв 
Олександрія 02.25 2 хв  02.27 15 г  15 хв 
П'ятихатки-Пас. 03.42 2 хв  03.44 16 г  32 хв 
Верхівцеве 04.15 2 хв  04.17 17 г  5 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.42 2 хв  04.44 17 г  32 хв 
Дніпро-Головний 05.18 25 хв  05.43 18 г  8 хв 
Синельникове-1 07.02 2 хв  07.04 19 г  52 хв 
Запоріжжя-1 07.57 5 хв  08.02 20 г  47 хв 
Мелітополь 09.44 20 хв  10.04 22 г  34 хв 
Якимівка 10.28 2 хв  10.30 23 г  18 хв 
Партизани 11.02 2 хв  11.04 23 г  52 хв 
Новоолексіївка 11.15 1 д  5 хв 

У розкладі поїзда 086Л Львів — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031