У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

086ЛШ Львів — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 086ЛШ сполученням Львів - Новоолексіївка відправляється зі станції Львів о 11.11 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 11.15 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Злочів, Підволочиськ, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Миронівка, Цвіткове, Фундукліївка, Олександрія, Верхівцеве, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Якимівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 11.11
Красне 11.51 2 хв  11.53 40 хв 
Злочів 12.17 7 хв  12.24 1 г  6 хв 
Тернопіль-Пас. 13.24 5 хв  13.29 2 г  13 хв 
Підволочиськ 14.20 2 хв  14.22 3 г  9 хв 
Хмельницький 15.23 5 хв  15.28 4 г  12 хв 
Жмеринка-Пас. 16.53 20 хв  17.13 5 г  42 хв 
Вінниця 17.58 5 хв  18.03 6 г  47 хв 
Козятин-1 18.55 2 хв  18.57 7 г  44 хв 
Біла Церква 20.46 2 хв  20.48 9 г  35 хв 
Миронівка 21.56 2 хв  21.58 10 г  45 хв 
Корсунь 22.32 2 хв  22.34 11 г  21 хв 
Цвіткове 23.09 2 хв  23.11 11 г  58 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.42 50 хв  00.32 12 г  31 хв 
Фундукліївка 01.03 2 хв  01.05 13 г  52 хв 
Знам'янка-Пас. 01.50 3 хв  01.53 14 г  39 хв 
Олександрія 02.29 2 хв  02.31 15 г  18 хв 
П'ятихатки-Пас. 03.48 2 хв  03.50 16 г  37 хв 
Верхівцеве 04.22 2 хв  04.24 17 г  11 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.50 2 хв  04.52 17 г  39 хв 
Дніпро-Головний 05.25 25 хв  05.50 18 г  14 хв 
Синельникове-1 07.02 2 хв  07.04 19 г  51 хв 
Запоріжжя-1 07.57 5 хв  08.02 20 г  46 хв 
Мелітополь 09.44 20 хв  10.04 22 г  33 хв 
Якимівка 10.28 2 хв  10.30 23 г  17 хв 
Партизани 11.02 2 хв  11.04 23 г  51 хв 
Новоолексіївка 11.15 1 д  4 хв 

У розкладі поїзда 086ЛШ Львів — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції