У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

086Л Львів — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 086Л сполученням Львів - Новоолексіївка відправляється зі станції Львів о 11.10 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 11.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 48 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Злочів, Підволочиськ, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Миронівка, Цвіткове, Фундукліївка, Олександрія, Верхівцеве, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Якимівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 11.10
Красне 11.50 2 хв  11.52 40 хв 
Злочів 12.17 2 хв  12.19 1 г  7 хв 
Тернопіль-Пас. 13.18 7 хв  13.25 2 г  8 хв 
Підволочиськ 14.16 2 хв  14.18 3 г  6 хв 
Хмельницький 15.20 5 хв  15.25 4 г  10 хв 
Жмеринка-Пас. 16.51 20 хв  17.11 5 г  41 хв 
Вінниця 17.55 6 хв  18.01 6 г  45 хв 
Козятин-1 18.55 2 хв  18.57 7 г  45 хв 
Біла Церква 20.41 2 хв  20.43 9 г  31 хв 
Миронівка 21.44 2 хв  21.46 10 г  34 хв 
Корсунь 22.15 2 хв  22.17 11 г  5 хв 
Цвіткове 22.52 2 хв  22.54 11 г  42 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.24 50 хв  00.14 12 г  14 хв 
Фундукліївка 00.46 2 хв  00.48 13 г  36 хв 
Знам'янка-Пас. 01.32 4 хв  01.36 14 г  22 хв 
Олександрія 02.13 2 хв  02.15 15 г  3 хв 
П'ятихатки-Пас. 03.31 2 хв  03.33 16 г  21 хв 
Верхівцеве 04.05 2 хв  04.07 16 г  55 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.32 2 хв  04.34 17 г  22 хв 
Дніпро-Головний 05.07 16 хв  05.23 17 г  57 хв 
Синельникове-1 06.31 2 хв  06.33 19 г  21 хв 
Запоріжжя-1 07.25 6 хв  07.31 20 г  15 хв 
Мелітополь 09.17 22 хв  09.39 22 г  7 хв 
Якимівка 10.03 2 хв  10.05 22 г  53 хв 
Партизани 10.44 2 хв  10.46 23 г  34 хв 
Новоолексіївка 11.00 23 г  50 хв 

У розкладі поїзда 086Л Львів — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031