У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

086ДП Новоолексіївка — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 086ДП сполученням Новоолексіївка - Львів відправляється зі станції Новоолексіївка о 12.24 і прибуває на станцію Львів о 12.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 53 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Якимівка, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Верхівцеве, Олександрія, Фундукліївка, Цвіткове, Миронівка, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Підволочиськ, Злочів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 12.24
Партизани 12.38 2 хв  12.40 14 хв 
Якимівка 13.29 2 хв  13.31 1 г  5 хв 
Мелітополь 13.55 20 хв  14.15 1 г  31 хв 
Запоріжжя-1 15.52 4 хв  15.56 3 г  28 хв 
Синельникове-1 16.50 2 хв  16.52 4 г  26 хв 
Дніпро-Головний 17.40 20 хв  18.00 5 г  16 хв 
Кам'янське-Пасажирське 18.37 3 хв  18.40 6 г  13 хв 
Верхівцеве 19.17 2 хв  19.19 6 г  53 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.01 2 хв  20.03 7 г  37 хв 
Олександрія 21.36 2 хв  21.38 9 г  12 хв 
Знам'янка-Пас. 22.21 8 хв  22.29 9 г  57 хв 
Фундукліївка 23.13 2 хв  23.15 10 г  49 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.47 36 хв  00.23 11 г  23 хв 
Цвіткове 00.53 2 хв  00.55 12 г  29 хв 
Корсунь 01.26 2 хв  01.28 13 г  2 хв 
Миронівка 01.59 2 хв  02.01 13 г  35 хв 
Біла Церква 02.53 2 хв  02.55 14 г  29 хв 
Козятин-1 04.40 2 хв  04.42 16 г  16 хв 
Вінниця 05.40 9 хв  05.49 17 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 06.39 31 хв  07.10 18 г  15 хв 
Хмельницький 08.40 7 хв  08.47 20 г  16 хв 
Підволочиськ 09.53 2 хв  09.55 21 г  29 хв 
Тернопіль-Пас. 10.41 5 хв  10.46 22 г  17 хв 
Злочів 11.41 2 хв  11.43 23 г  17 хв 
Красне 12.07 2 хв  12.09 23 г  43 хв 
Львів 12.50 1 д  26 хв 

У розкладі поїзда 086ДП Новоолексіївка — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції