У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

086П Новоолексіївка — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 086П сполученням Новоолексіївка - Львів відправляється зі станції Новоолексіївка о 12.24 і прибуває на станцію Львів о 12.43 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 49 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Мелітополь, Дніпро-Головний, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, Вінниця, Підволочиськ, Красне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 12.24
Партизани 12.38 2 хв  12.40 14 хв 
Якимівка 13.29 2 хв  13.31 1 г  5 хв 
Мелітополь 13.55 20 хв  14.15 1 г  31 хв 
Запоріжжя-1 15.52 4 хв  15.56 3 г  28 хв 
Синельникове-1 16.50 2 хв  16.52 4 г  26 хв 
Дніпро-Головний 17.40 20 хв  18.00 5 г  16 хв 
Кам'янське-Пасажирське 18.37 3 хв  18.40 6 г  13 хв 
Верхівцеве 19.18 3 хв  19.21 6 г  54 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.07 3 хв  20.10 7 г  43 хв 
Зелена 20.59 2 хв  21.01 8 г  35 хв 
Щаслива 21.13 2 хв  21.15 8 г  49 хв 
Олександрія 21.37 2 хв  21.39 9 г  13 хв 
Знам'янка-Пас. 22.20 5 хв  22.25 9 г  56 хв 
Фундукліївка 23.14 2 хв  23.16 10 г  50 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.47 15 хв  00.02 11 г  23 хв 
Цвіткове 00.33 2 хв  00.35 12 г  9 хв 
Корсунь 01.06 2 хв  01.08 12 г  42 хв 
Миронівка 01.39 2 хв  01.41 13 г  15 хв 
Біла Церква 02.33 2 хв  02.35 14 г  9 хв 
Козятин-1 04.19 2 хв  04.21 15 г  55 хв 
Вінниця 05.13 10 хв  05.23 16 г  49 хв 
Жмеринка-Пас. 06.08 20 хв  06.28 17 г  44 хв 
Хмельницький 08.07 5 хв  08.12 19 г  43 хв 
Підволочиськ 09.13 10 хв  09.23 20 г  49 хв 
Тернопіль-Пас. 10.09 5 хв  10.14 21 г  45 хв 
Злочів 11.10 15 хв  11.25 22 г  46 хв 
Красне 11.55 5 хв  12.00 23 г  31 хв 
Підзамче 12.31 2 хв  12.33 1 д  7 хв 
Львів 12.43 1 д  19 хв 

У розкладі поїзда 086П Новоолексіївка — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031