У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

086ДП Новоолексіївка — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 086ДП сполученням Новоолексіївка - Львів відправляється зі станції Новоолексіївка о 12.24 і прибуває на станцію Львів о 12.49 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Якимівка, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Верхівцеве, Олександрія, Фундукліївка, Цвіткове, Миронівка, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Підволочиськ, Злочів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 12.24
Партизани 12.38 2 хв  12.40 14 хв 
Якимівка 13.29 2 хв  13.31 1 г  5 хв 
Мелітополь 13.55 20 хв  14.15 1 г  31 хв 
Запоріжжя-1 15.52 4 хв  15.56 3 г  28 хв 
Синельникове-1 16.50 2 хв  16.52 4 г  26 хв 
Дніпро-Головний 17.40 20 хв  18.00 5 г  16 хв 
Кам'янське-Пасажирське 18.37 3 хв  18.40 6 г  13 хв 
Верхівцеве 19.17 2 хв  19.19 6 г  53 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.01 2 хв  20.03 7 г  37 хв 
Олександрія 21.34 2 хв  21.36 9 г  10 хв 
Знам'янка-Пас. 22.16 9 хв  22.25 9 г  52 хв 
Фундукліївка 23.12 2 хв  23.14 10 г  48 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.47 36 хв  00.23 11 г  23 хв 
Цвіткове 00.53 2 хв  00.55 12 г  29 хв 
Корсунь 01.25 2 хв  01.27 13 г  1 хв 
Миронівка 01.59 2 хв  02.01 13 г  35 хв 
Біла Церква 02.53 2 хв  02.55 14 г  29 хв 
Козятин-1 04.40 2 хв  04.42 16 г  16 хв 
Вінниця 05.40 9 хв  05.49 17 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 06.39 31 хв  07.10 18 г  15 хв 
Хмельницький 08.40 7 хв  08.47 20 г  16 хв 
Підволочиськ 09.53 2 хв  09.55 21 г  29 хв 
Тернопіль-Пас. 10.41 5 хв  10.46 22 г  17 хв 
Злочів 11.41 2 хв  11.43 23 г  17 хв 
Красне 12.07 2 хв  12.09 23 г  43 хв 
Львів 12.49 1 д  25 хв 

У розкладі поїзда 086ДП Новоолексіївка — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031