У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

086П Новоолексіївка — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 086П сполученням Новоолексіївка - Львів відправляється зі станції Новоолексіївка о 12.24 і прибуває на станцію Львів о 12.49 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Якимівка, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Верхівцеве, Олександрія, Фундукліївка, Цвіткове, Миронівка, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Підволочиськ, Злочів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 12.24
Партизани 12.38 2 хв  12.40 14 хв 
Якимівка 13.29 2 хв  13.31 1 г  5 хв 
Мелітополь 13.55 20 хв  14.15 1 г  31 хв 
Запоріжжя-1 15.52 4 хв  15.56 3 г  28 хв 
Синельникове-1 16.50 2 хв  16.52 4 г  26 хв 
Дніпро-Головний 17.40 20 хв  18.00 5 г  16 хв 
Кам'янське-Пасажирське 18.37 3 хв  18.40 6 г  13 хв 
Верхівцеве 19.17 2 хв  19.19 6 г  53 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.01 2 хв  20.03 7 г  37 хв 
Олександрія 21.34 2 хв  21.36 9 г  10 хв 
Знам'янка-Пас. 22.16 9 хв  22.25 9 г  52 хв 
Фундукліївка 23.12 2 хв  23.14 10 г  48 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.47 36 хв  00.23 11 г  23 хв 
Цвіткове 00.53 2 хв  00.55 12 г  29 хв 
Корсунь 01.25 2 хв  01.27 13 г  1 хв 
Миронівка 01.59 2 хв  02.01 13 г  35 хв 
Біла Церква 02.53 2 хв  02.55 14 г  29 хв 
Козятин-1 04.40 2 хв  04.42 16 г  16 хв 
Вінниця 05.40 9 хв  05.49 17 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 06.39 31 хв  07.10 18 г  15 хв 
Хмельницький 08.40 7 хв  08.47 20 г  16 хв 
Підволочиськ 09.53 2 хв  09.55 21 г  29 хв 
Тернопіль-Пас. 10.41 5 хв  10.46 22 г  17 хв 
Злочів 11.41 2 хв  11.43 23 г  17 хв 
Красне 12.07 2 хв  12.09 23 г  43 хв 
Львів 12.49 1 д  25 хв 

У розкладі поїзда 086П Новоолексіївка — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031