У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

861Д Чоп — Кошице Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 861Д сполученням Чоп - Кошице відправляється зі станції Чоп о 11.35 і прибуває на станцію Кошице о 13.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Бієл, Прибеник, Сомотор, Борша, Чергов, Кузмиче, Сланець, Бохдановице, Нижня Мюсла, Кошице Предместя.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 11.35
Чиєрна Над Тисою 11.46 15 хв  12.01 11 хв 
Бієл 12.04 1 хв  12.05 29 хв 
Добра 12.07 1 хв  12.08 32 хв 
Прибеник 12.11 1 хв  12.12 36 хв 
Велки Хорес 12.17 1 хв  12.18 42 хв 
Сомотор 12.27 1 хв  12.28 52 хв 
Стреда над Бодрогом 12.33 1 хв  12.34 58 хв 
Борша 12.37 1 хв  12.38 1 г  2 хв 
Словенске Нове Мєсто 12.42 1 хв  12.43 1 г  7 хв 
Чергов 12.47 1 хв  12.48 1 г  12 хв 
Михалани 12.53 2 хв  12.55 1 г  18 хв 
Кузмиче 13.03 2 хв  13.05 1 г  28 хв 
Кальша 13.11 1 хв  13.12 1 г  36 хв 
Сланець 13.17 1 хв  13.18 1 г  42 хв 
Русков 13.25 1 хв  13.26 1 г  50 хв 
Бохдановице 13.29 1 хв  13.30 1 г  54 хв 
Висна Мюсла 13.32 1 хв  13.33 1 г  57 хв 
Нижня Мюсла 13.36 1 хв  13.37 2 г  1 хв 
Красна Над Хорнадом 13.44 1 хв  13.45 2 г  9 хв 
Кошице Предместя 13.49 2 хв  13.51 2 г  14 хв 
Кошице 13.54 2 г  19 хв 

У розкладі поїзда 861Д Чоп — Кошице можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031