У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

862Д Кошице — Чоп Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 862Д сполученням Кошице - Чоп відправляється зі станції Кошице о 15.10 і прибуває на станцію Чоп о 18.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Красна Над Хорнадом, Висна Мюсла, Русков, Кальша, Михалани, Словенске Нове Мєсто, Стреда над Бодрогом, Велки Хорес, Добра, Чиєрна Над Тисою.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кошице 15.10
Кошице Предместя 15.12 1 хв  15.13 2 хв 
Красна Над Хорнадом 15.18 1 хв  15.19 8 хв 
Нижня Мюсла 15.25 1 хв  15.26 15 хв 
Висна Мюсла 15.29 1 хв  15.30 19 хв 
Бохдановице 15.32 1 хв  15.33 22 хв 
Русков 15.37 1 хв  15.38 27 хв 
Сланець 15.44 1 хв  15.45 34 хв 
Кальша 15.49 1 хв  15.50 39 хв 
Кузмиче 15.55 1 хв  15.56 45 хв 
Михалани 16.02 2 хв  16.04 52 хв 
Чергов 16.09 1 хв  16.10 59 хв 
Словенске Нове Мєсто 16.15 1 хв  16.16 1 г  5 хв 
Борша 16.19 1 хв  16.20 1 г  9 хв 
Стреда над Бодрогом 16.23 1 хв  16.24 1 г  13 хв 
Сомотор 16.27 1 хв  16.28 1 г  17 хв 
Велки Хорес 16.34 1 хв  16.35 1 г  24 хв 
Прибеник 16.40 1 хв  16.41 1 г  30 хв 
Добра 16.43 1 хв  16.44 1 г  33 хв 
Бієл 16.46 1 хв  16.47 1 г  36 хв 
Чиєрна Над Тисою 16.52 15 хв  17.07 1 г  42 хв 
Чоп 18.47 3 г  37 хв 

У розкладі поїзда 862Д Кошице — Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції