У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

862Д Кошице — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 862Д сполученням Кошице - Київ-Пас. відправляється зі станції Кошице о 15.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 13 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Нижня Мюсла, Русков, Кузмиче, Словенске Нове Мєсто, Сомотор, Добра, Чоп, Карпати, Лавочне, Стрий.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кошице 15.10
Кошице Предместя 15.12 1 хв  15.13 2 хв 
Красна Над Хорнадом 15.18 1 хв  15.19 8 хв 
Нижня Мюсла 15.25 1 хв  15.26 15 хв 
Висна Мюсла 15.29 1 хв  15.30 19 хв 
Бохдановице 15.32 1 хв  15.33 22 хв 
Русков 15.37 1 хв  15.38 27 хв 
Сланець 15.44 1 хв  15.45 34 хв 
Кальша 15.49 1 хв  15.50 39 хв 
Кузмиче 15.55 1 хв  15.56 45 хв 
Михалани 16.02 2 хв  16.04 52 хв 
Чергов 16.09 1 хв  16.10 59 хв 
Словенске Нове Мєсто 16.15 1 хв  16.16 1 г  5 хв 
Борша 16.19 1 хв  16.20 1 г  9 хв 
Стреда над Бодрогом 16.23 1 хв  16.24 1 г  13 хв 
Сомотор 16.27 1 хв  16.28 1 г  17 хв 
Велки Хорес 16.34 1 хв  16.35 1 г  24 хв 
Прибеник 16.40 1 хв  16.41 1 г  30 хв 
Добра 16.43 1 хв  16.44 1 г  33 хв 
Бієл 16.46 1 хв  16.47 1 г  36 хв 
Чиєрна Над Тисою 16.52 15 хв  17.07 1 г  42 хв 
Чоп 18.47 2 г 9 хв  20.56 3 г  37 хв 
Батьово 21.18 2 хв  21.20 6 г  8 хв 
Мукачево 21.55 5 хв  22.00 6 г  45 хв 
Карпати 22.17 1 хв  22.18 7 г  7 хв 
Свалява 22.30 3 хв  22.33 7 г  20 хв 
Воловець 23.06 8 хв  23.14 7 г  56 хв 
Лавочне 23.48 9 хв  23.57 8 г  38 хв 
Славське 00.10 2 хв  00.12 9 г 
Сколе 00.40 2 хв  00.42 9 г  30 хв 
Стрий 01.15 2 хв  01.17 10 г  5 хв 
Львів 02.20 53 хв  03.13 11 г  10 хв 
Бердичів 08.10 2 хв  08.12 17 г 
Київ-Пас. 10.13 19 г  3 хв 

У розкладі поїзда 862Д Кошице — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031