У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

862Д Кошице — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 862Д сполученням Кошице - Київ-Пас. відправляється зі станції Кошице о 15.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 13 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Нижня Мюсла, Русков, Кузмиче, Словенске Нове Мєсто, Сомотор, Добра, Чоп, Карпати, Лавочне, Стрий.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кошице 15.10
Кошице Предместя 15.12 1 хв  15.13 2 хв 
Красна Над Хорнадом 15.18 1 хв  15.19 8 хв 
Нижня Мюсла 15.25 1 хв  15.26 15 хв 
Висна Мюсла 15.29 1 хв  15.30 19 хв 
Бохдановице 15.32 1 хв  15.33 22 хв 
Русков 15.37 1 хв  15.38 27 хв 
Сланець 15.44 1 хв  15.45 34 хв 
Кальша 15.49 1 хв  15.50 39 хв 
Кузмиче 15.55 1 хв  15.56 45 хв 
Михалани 16.02 2 хв  16.04 52 хв 
Чергов 16.09 1 хв  16.10 59 хв 
Словенске Нове Мєсто 16.15 1 хв  16.16 1 г  5 хв 
Борша 16.19 1 хв  16.20 1 г  9 хв 
Стреда над Бодрогом 16.23 1 хв  16.24 1 г  13 хв 
Сомотор 16.27 1 хв  16.28 1 г  17 хв 
Велки Хорес 16.34 1 хв  16.35 1 г  24 хв 
Прибеник 16.40 1 хв  16.41 1 г  30 хв 
Добра 16.43 1 хв  16.44 1 г  33 хв 
Бієл 16.46 1 хв  16.47 1 г  36 хв 
Чиєрна Над Тисою 16.52 15 хв  17.07 1 г  42 хв 
Чоп 18.47 2 г 9 хв  20.56 3 г  37 хв 
Батьово 21.18 2 хв  21.20 6 г  8 хв 
Мукачево 21.55 5 хв  22.00 6 г  45 хв 
Карпати 22.17 1 хв  22.18 7 г  7 хв 
Свалява 22.30 3 хв  22.33 7 г  20 хв 
Воловець 23.06 8 хв  23.14 7 г  56 хв 
Лавочне 23.48 9 хв  23.57 8 г  38 хв 
Славське 00.10 2 хв  00.12 9 г 
Сколе 00.40 2 хв  00.42 9 г  30 хв 
Стрий 01.15 2 хв  01.17 10 г  5 хв 
Львів 02.20 53 хв  03.13 11 г  10 хв 
Бердичів 08.10 2 хв  08.12 17 г 
Київ-Пас. 10.13 19 г  3 хв 

У розкладі поїзда 862Д Кошице — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031