У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

088Ш Ковель — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 088Ш сполученням Ковель - Новоолексіївка відправляється зі станції Ковель о 09.55 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 10.25 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ківерці, Рівне, Кривин, Полонне, Бердичів, Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Олександрія, Кам'янське-Пасажирське, Запоріжжя-1, Партизани.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 09.55
Голоби 10.28 3 хв  10.31 33 хв 
Рожище 10.53 3 хв  10.56 58 хв 
Ківерці 11.16 27 хв  11.43 1 г  21 хв 
Луцьк 11.58 23 хв  12.21 2 г  3 хв 
Ківерці 12.38 2 хв  12.40 2 г  43 хв 
Рівне 13.32 7 хв  13.39 3 г  37 хв 
Здолбунів-Пас. 13.53 15 хв  14.08 3 г  58 хв 
Острог 14.31 2 хв  14.33 4 г  36 хв 
Кривин 14.49 2 хв  14.51 4 г  54 хв 
Славута-1 15.04 2 хв  15.06 5 г  9 хв 
Шепетівка 15.28 4 хв  15.32 5 г  33 хв 
Полонне 16.06 2 хв  16.08 6 г  11 хв 
Печанівка 16.33 2 хв  16.35 6 г  38 хв 
Чуднів-Волинський 17.01 2 хв  17.03 7 г  6 хв 
Бердичів 17.40 2 хв  17.42 7 г  45 хв 
Козятин-1 18.12 33 хв  18.45 8 г  17 хв 
Біла Церква 20.39 2 хв  20.41 10 г  44 хв 
Миронівка 21.36 2 хв  21.38 11 г  41 хв 
Корсунь 22.06 2 хв  22.08 12 г  11 хв 
Городище 22.27 2 хв  22.29 12 г  32 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.09 15 хв  23.24 13 г  14 хв 
Фундукліївка 23.55 2 хв  23.57 14 г 
Знам'янка-Пас. 00.40 5 хв  00.45 14 г  45 хв 
Олександрія 01.21 2 хв  01.23 15 г  26 хв 
П'ятихатки-Пас. 02.40 2 хв  02.42 16 г  45 хв 
Верхівцеве 03.16 2 хв  03.18 17 г  21 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.52 2 хв  03.54 17 г  57 хв 
Дніпро-Головний 04.30 33 хв  05.03 18 г  35 хв 
Синельникове-1 05.51 2 хв  05.53 19 г  56 хв 
Запоріжжя-1 06.48 6 хв  06.54 20 г  53 хв 
Мелітополь 08.41 22 хв  09.03 22 г  46 хв 
Якимівка 09.30 2 хв  09.32 23 г  35 хв 
Партизани 10.09 2 хв  10.11 1 д  14 хв 
Новоолексіївка 10.25 1 д  30 хв 

У розкладі поїзда 088Ш Ковель — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930