У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

088Л Ковель — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 088Л сполученням Ковель - Новоолексіївка відправляється зі станції Ковель о 09.35 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 11.15 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ківерці, Рівне, Кривин, Полонне, Бердичів, Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Олександрія, Кам'янське-Пасажирське, Запоріжжя-1, Партизани.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 09.35
Голоби 10.05 2 хв  10.07 30 хв 
Рожище 10.37 10 хв  10.47 1 г  2 хв 
Ківерці 11.04 27 хв  11.31 1 г  29 хв 
Луцьк 11.47 23 хв  12.10 2 г  12 хв 
Ківерці 12.27 1 хв  12.28 2 г  52 хв 
Рівне 13.19 6 хв  13.25 3 г  44 хв 
Здолбунів-Пас. 13.39 12 хв  13.51 4 г  4 хв 
Острог 14.16 2 хв  14.18 4 г  41 хв 
Кривин 14.36 2 хв  14.38 5 г  1 хв 
Славута-1 14.52 2 хв  14.54 5 г  17 хв 
Шепетівка 15.17 2 хв  15.19 5 г  42 хв 
Полонне 15.56 2 хв  15.58 6 г  21 хв 
Печанівка 16.26 2 хв  16.28 6 г  51 хв 
Чуднів-Волинський 16.54 2 хв  16.56 7 г  19 хв 
Бердичів 17.35 2 хв  17.37 8 г 
Козятин-1 18.07 29 хв  18.36 8 г  32 хв 
Біла Церква 20.35 2 хв  20.37 11 г 
Миронівка 21.46 2 хв  21.48 12 г  11 хв 
Корсунь 22.17 2 хв  22.19 12 г  42 хв 
Городище 22.38 2 хв  22.40 13 г  3 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.19 1 г 7 хв  00.26 13 г  44 хв 
Фундукліївка 00.58 2 хв  01.00 15 г  23 хв 
Знам'янка-Пас. 01.45 3 хв  01.48 16 г  10 хв 
Олександрія 02.25 2 хв  02.27 16 г  50 хв 
П'ятихатки-Пас. 03.42 2 хв  03.44 18 г  7 хв 
Верхівцеве 04.15 2 хв  04.17 18 г  40 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.42 2 хв  04.44 19 г  7 хв 
Дніпро-Головний 05.18 25 хв  05.43 19 г  43 хв 
Синельникове-1 07.02 2 хв  07.04 21 г  27 хв 
Запоріжжя-1 07.57 5 хв  08.02 22 г  22 хв 
Мелітополь 09.44 20 хв  10.04 1 д  9 хв 
Якимівка 10.28 2 хв  10.30 1 д  53 хв 
Партизани 11.02 2 хв  11.04 1 д  1 г  27 хв 
Новоолексіївка 11.15 1 д  1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 088Л Ковель — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30