У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

088Л Ковель — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 088Л сполученням Ковель - Новоолексіївка відправляється зі станції Ковель о 10.14 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 11.15 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ківерці, Рівне, Кривин, Полонне, Бердичів, Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Олександрія, Кам'янське-Пасажирське, Запоріжжя-1, Партизани.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 10.14
Голоби 10.43 4 хв  10.47 29 хв 
Рожище 11.13 2 хв  11.15 59 хв 
Ківерці 11.32 22 хв  11.54 1 г  18 хв 
Луцьк 12.10 23 хв  12.33 1 г  56 хв 
Ківерці 12.50 1 хв  12.51 2 г  36 хв 
Рівне 13.42 7 хв  13.49 3 г  28 хв 
Здолбунів-Пас. 14.03 12 хв  14.15 3 г  49 хв 
Острог 14.40 2 хв  14.42 4 г  26 хв 
Кривин 14.59 2 хв  15.01 4 г  45 хв 
Славута-1 15.15 2 хв  15.17 5 г  1 хв 
Шепетівка 15.40 2 хв  15.42 5 г  26 хв 
Полонне 16.15 2 хв  16.17 6 г  1 хв 
Печанівка 16.44 2 хв  16.46 6 г  30 хв 
Чуднів-Волинський 17.09 2 хв  17.11 6 г  55 хв 
Бердичів 17.44 2 хв  17.46 7 г  30 хв 
Козятин-1 18.13 23 хв  18.36 7 г  59 хв 
Біла Церква 20.35 2 хв  20.37 10 г  21 хв 
Миронівка 21.46 2 хв  21.48 11 г  32 хв 
Корсунь 22.17 2 хв  22.19 12 г  3 хв 
Городище 22.38 2 хв  22.40 12 г  24 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.19 1 г 7 хв  00.26 13 г  5 хв 
Фундукліївка 00.58 2 хв  01.00 14 г  44 хв 
Знам'янка-Пас. 01.45 3 хв  01.48 15 г  31 хв 
Олександрія 02.25 2 хв  02.27 16 г  11 хв 
П'ятихатки-Пас. 03.42 2 хв  03.44 17 г  28 хв 
Верхівцеве 04.15 2 хв  04.17 18 г  1 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.42 2 хв  04.44 18 г  28 хв 
Дніпро-Головний 05.18 25 хв  05.43 19 г  4 хв 
Синельникове-1 07.02 2 хв  07.04 20 г  48 хв 
Запоріжжя-1 07.57 5 хв  08.02 21 г  43 хв 
Мелітополь 09.44 20 хв  10.04 23 г  30 хв 
Якимівка 10.28 2 хв  10.30 1 д  14 хв 
Партизани 11.02 2 хв  11.04 1 д  48 хв 
Новоолексіївка 11.15 1 д  1 г  1 хв 

У розкладі поїзда 088Л Ковель — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031