У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

088Л Ковель — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 088Л сполученням Ковель - Новоолексіївка відправляється зі станції Ковель о 10.14 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 11.00 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 16 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ківерці, Рівне, Кривин, Полонне, Бердичів, Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Олександрія, Кам'янське-Пасажирське, Запоріжжя-1, Партизани.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 10.14
Голоби 10.44 3 хв  10.47 30 хв 
Рожище 11.12 2 хв  11.14 58 хв 
Ківерці 11.29 23 хв  11.52 1 г  15 хв 
Луцьк 12.09 25 хв  12.34 1 г  55 хв 
Ківерці 12.50 2 хв  12.52 2 г  36 хв 
Рівне 13.44 8 хв  13.52 3 г  30 хв 
Здолбунів-Пас. 14.06 16 хв  14.22 3 г  52 хв 
Острог 14.46 2 хв  14.48 4 г  32 хв 
Кривин 15.04 2 хв  15.06 4 г  50 хв 
Славута-1 15.20 2 хв  15.22 5 г  6 хв 
Шепетівка 15.45 2 хв  15.47 5 г  31 хв 
Полонне 16.19 2 хв  16.21 6 г  5 хв 
Печанівка 16.42 2 хв  16.44 6 г  28 хв 
Чуднів-Волинський 17.06 2 хв  17.08 6 г  52 хв 
Бердичів 17.44 2 хв  17.46 7 г  30 хв 
Козятин-1 18.14 22 хв  18.36 8 г 
Біла Церква 20.31 2 хв  20.33 10 г  17 хв 
Миронівка 21.34 2 хв  21.36 11 г  20 хв 
Корсунь 22.05 2 хв  22.07 11 г  51 хв 
Городище 22.26 2 хв  22.28 12 г  12 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.07 1 г 7 хв  00.14 12 г  53 хв 
Фундукліївка 00.46 2 хв  00.48 14 г  32 хв 
Знам'янка-Пас. 01.32 4 хв  01.36 15 г  18 хв 
Олександрія 02.13 2 хв  02.15 15 г  59 хв 
П'ятихатки-Пас. 03.31 2 хв  03.33 17 г  17 хв 
Верхівцеве 04.05 2 хв  04.07 17 г  51 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.32 2 хв  04.34 18 г  18 хв 
Дніпро-Головний 05.07 16 хв  05.23 18 г  53 хв 
Синельникове-1 06.31 2 хв  06.33 20 г  17 хв 
Запоріжжя-1 07.25 6 хв  07.31 21 г  11 хв 
Мелітополь 09.17 22 хв  09.39 23 г  3 хв 
Якимівка 10.03 2 хв  10.05 23 г  49 хв 
Партизани 10.44 2 хв  10.46 1 д  30 хв 
Новоолексіївка 11.00 1 д  46 хв 

У розкладі поїзда 088Л Ковель — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728