У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

088П Новоолексіївка — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 088П сполученням Новоолексіївка - Ковель відправляється зі станції Новоолексіївка о 12.24 і прибуває на станцію Ковель о 13.36 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Мелітополь, Дніпро-Головний, П'ятихатки-Пас., Фундукліївка, Корсунь, Козятин-1, Печанівка, Славута-1, Здолбунів-Пас., Луцьк, Голоби.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 12.24
Партизани 12.38 2 хв  12.40 14 хв 
Якимівка 13.29 2 хв  13.31 1 г  5 хв 
Мелітополь 13.55 20 хв  14.15 1 г  31 хв 
Запоріжжя-1 15.52 4 хв  15.56 3 г  28 хв 
Синельникове-1 16.50 2 хв  16.52 4 г  26 хв 
Дніпро-Головний 17.40 20 хв  18.00 5 г  16 хв 
Кам'янське-Пасажирське 18.37 3 хв  18.40 6 г  13 хв 
Верхівцеве 19.18 2 хв  19.20 6 г  54 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.07 5 хв  20.12 7 г  43 хв 
Олександрія 21.40 2 хв  21.42 9 г  16 хв 
Знам'янка-Пас. 22.22 5 хв  22.27 9 г  58 хв 
Фундукліївка 23.12 2 хв  23.14 10 г  48 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.47 45 хв  00.32 11 г  23 хв 
Городище 01.15 2 хв  01.17 12 г  51 хв 
Корсунь 01.36 2 хв  01.38 13 г  12 хв 
Миронівка 02.09 2 хв  02.11 13 г  45 хв 
Біла Церква 03.03 2 хв  03.05 14 г  39 хв 
Козятин-1 04.48 24 хв  05.12 16 г  24 хв 
Бердичів 05.40 2 хв  05.42 17 г  16 хв 
Чуднів-Волинський 06.15 2 хв  06.17 17 г  51 хв 
Печанівка 06.39 2 хв  06.41 18 г  15 хв 
Полонне 07.03 2 хв  07.05 18 г  39 хв 
Шепетівка 07.38 2 хв  07.40 19 г  14 хв 
Славута-1 08.01 2 хв  08.03 19 г  37 хв 
Кривин 08.16 2 хв  08.18 19 г  52 хв 
Острог 08.34 2 хв  08.36 20 г  10 хв 
Здолбунів-Пас. 08.58 17 хв  09.15 20 г  34 хв 
Рівне 09.30 10 хв  09.40 21 г  6 хв 
Ківерці 10.46 2 хв  10.48 22 г  22 хв 
Луцьк 11.05 23 хв  11.28 22 г  41 хв 
Ківерці 11.47 22 хв  12.09 23 г  23 хв 
Рожище 12.28 9 хв  12.37 1 д  4 хв 
Голоби 13.04 2 хв  13.06 1 д  40 хв 
Ковель 13.36 1 д  1 г  12 хв 

У розкладі поїзда 088П Новоолексіївка — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031