У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

088П Новоолексіївка — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 088П сполученням Новоолексіївка - Ковель відправляється зі станції Новоолексіївка о 12.24 і прибуває на станцію Ковель о 13.36 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Мелітополь, Дніпро-Головний, П'ятихатки-Пас., Фундукліївка, Корсунь, Козятин-1, Печанівка, Славута-1, Здолбунів-Пас., Луцьк, Голоби.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 12.24
Партизани 12.38 2 хв  12.40 14 хв 
Якимівка 13.29 2 хв  13.31 1 г  5 хв 
Мелітополь 13.55 20 хв  14.15 1 г  31 хв 
Запоріжжя-1 15.52 4 хв  15.56 3 г  28 хв 
Синельникове-1 16.50 2 хв  16.52 4 г  26 хв 
Дніпро-Головний 17.40 20 хв  18.00 5 г  16 хв 
Кам'янське-Пасажирське 18.37 3 хв  18.40 6 г  13 хв 
Верхівцеве 19.17 2 хв  19.19 6 г  53 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.01 2 хв  20.03 7 г  37 хв 
Олександрія 21.34 2 хв  21.36 9 г  10 хв 
Знам'янка-Пас. 22.16 9 хв  22.25 9 г  52 хв 
Фундукліївка 23.12 2 хв  23.14 10 г  48 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.47 45 хв  00.32 11 г  23 хв 
Городище 01.15 2 хв  01.17 12 г  51 хв 
Корсунь 01.36 2 хв  01.38 13 г  12 хв 
Миронівка 02.09 2 хв  02.11 13 г  45 хв 
Біла Церква 03.03 2 хв  03.05 14 г  39 хв 
Козятин-1 04.48 24 хв  05.12 16 г  24 хв 
Бердичів 05.40 2 хв  05.42 17 г  16 хв 
Чуднів-Волинський 06.15 2 хв  06.17 17 г  51 хв 
Печанівка 06.39 2 хв  06.41 18 г  15 хв 
Полонне 07.03 2 хв  07.05 18 г  39 хв 
Шепетівка 07.38 2 хв  07.40 19 г  14 хв 
Славута-1 08.01 2 хв  08.03 19 г  37 хв 
Кривин 08.16 2 хв  08.18 19 г  52 хв 
Острог 08.34 2 хв  08.36 20 г  10 хв 
Здолбунів-Пас. 08.58 17 хв  09.15 20 г  34 хв 
Рівне 09.30 10 хв  09.40 21 г  6 хв 
Ківерці 10.46 2 хв  10.48 22 г  22 хв 
Луцьк 11.05 23 хв  11.28 22 г  41 хв 
Ківерці 11.47 22 хв  12.09 23 г  23 хв 
Рожище 12.28 9 хв  12.37 1 д  4 хв 
Голоби 13.04 2 хв  13.06 1 д  40 хв 
Ковель 13.36 1 д  1 г  12 хв 

У розкладі поїзда 088П Новоолексіївка — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031