У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

088П Новоолексіївка — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 088П сполученням Новоолексіївка - Ковель відправляється зі станції Новоолексіївка о 12.24 і прибуває на станцію Ковель о 13.36 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Мелітополь, Дніпро-Головний, П'ятихатки-Пас., Фундукліївка, Корсунь, Козятин-1, Печанівка, Славута-1, Здолбунів-Пас., Луцьк, Голоби.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 12.24
Партизани 12.38 2 хв  12.40 14 хв 
Якимівка 13.29 2 хв  13.31 1 г  5 хв 
Мелітополь 13.55 20 хв  14.15 1 г  31 хв 
Запоріжжя-1 15.52 4 хв  15.56 3 г  28 хв 
Синельникове-1 16.50 2 хв  16.52 4 г  26 хв 
Дніпро-Головний 17.40 20 хв  18.00 5 г  16 хв 
Кам'янське-Пасажирське 18.37 3 хв  18.40 6 г  13 хв 
Верхівцеве 19.17 2 хв  19.19 6 г  53 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.01 2 хв  20.03 7 г  37 хв 
Олександрія 21.36 2 хв  21.38 9 г  12 хв 
Знам'янка-Пас. 22.21 8 хв  22.29 9 г  57 хв 
Фундукліївка 23.13 2 хв  23.15 10 г  49 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.47 59 хв  00.46 11 г  23 хв 
Городище 01.30 2 хв  01.32 13 г  6 хв 
Корсунь 01.51 2 хв  01.53 13 г  27 хв 
Миронівка 02.23 2 хв  02.25 13 г  59 хв 
Біла Церква 03.17 2 хв  03.19 14 г  53 хв 
Козятин-1 05.02 22 хв  05.24 16 г  38 хв 
Бердичів 05.51 2 хв  05.53 17 г  27 хв 
Чуднів-Волинський 06.22 2 хв  06.24 17 г  58 хв 
Печанівка 06.43 2 хв  06.45 18 г  19 хв 
Полонне 07.04 2 хв  07.06 18 г  40 хв 
Шепетівка 07.35 3 хв  07.38 19 г  11 хв 
Славута-1 07.59 2 хв  08.01 19 г  35 хв 
Кривин 08.14 2 хв  08.16 19 г  50 хв 
Острог 08.32 2 хв  08.34 20 г  8 хв 
Здолбунів-Пас. 08.58 17 хв  09.15 20 г  34 хв 
Рівне 09.30 10 хв  09.40 21 г  6 хв 
Ківерці 10.46 2 хв  10.48 22 г  22 хв 
Луцьк 11.05 23 хв  11.28 22 г  41 хв 
Ківерці 11.49 24 хв  12.13 23 г  25 хв 
Рожище 12.32 5 хв  12.37 1 д  8 хв 
Голоби 13.04 2 хв  13.06 1 д  40 хв 
Ковель 13.36 1 д  1 г  12 хв 

У розкладі поїзда 088П Новоолексіївка — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції