У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

088П Новоолексіївка — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 088П сполученням Новоолексіївка - Ковель відправляється зі станції Новоолексіївка о 12.24 і прибуває на станцію Ковель о 13.36 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Мелітополь, Дніпро-Головний, П'ятихатки-Пас., Фундукліївка, Корсунь, Козятин-1, Печанівка, Славута-1, Здолбунів-Пас., Луцьк, Голоби.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 12.24
Партизани 12.38 2 хв  12.40 14 хв 
Якимівка 13.29 2 хв  13.31 1 г  5 хв 
Мелітополь 13.55 20 хв  14.15 1 г  31 хв 
Запоріжжя-1 15.52 4 хв  15.56 3 г  28 хв 
Синельникове-1 16.50 2 хв  16.52 4 г  26 хв 
Дніпро-Головний 17.40 20 хв  18.00 5 г  16 хв 
Кам'янське-Пасажирське 18.37 3 хв  18.40 6 г  13 хв 
Верхівцеве 19.21 2 хв  19.23 6 г  57 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.07 5 хв  20.12 7 г  43 хв 
Олександрія 21.40 2 хв  21.42 9 г  16 хв 
Знам'янка-Пас. 22.22 5 хв  22.27 9 г  58 хв 
Фундукліївка 23.12 2 хв  23.14 10 г  48 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.47 45 хв  00.32 11 г  23 хв 
Городище 01.15 2 хв  01.17 12 г  51 хв 
Корсунь 01.36 2 хв  01.38 13 г  12 хв 
Миронівка 02.09 2 хв  02.11 13 г  45 хв 
Біла Церква 03.03 2 хв  03.05 14 г  39 хв 
Козятин-1 04.48 24 хв  05.12 16 г  24 хв 
Бердичів 05.40 2 хв  05.42 17 г  16 хв 
Чуднів-Волинський 06.15 2 хв  06.17 17 г  51 хв 
Печанівка 06.39 2 хв  06.41 18 г  15 хв 
Полонне 07.03 2 хв  07.05 18 г  39 хв 
Шепетівка 07.38 2 хв  07.40 19 г  14 хв 
Славута-1 08.01 2 хв  08.03 19 г  37 хв 
Кривин 08.16 2 хв  08.18 19 г  52 хв 
Острог 08.34 2 хв  08.36 20 г  10 хв 
Здолбунів-Пас. 08.58 17 хв  09.15 20 г  34 хв 
Рівне 09.30 10 хв  09.40 21 г  6 хв 
Ківерці 10.46 2 хв  10.48 22 г  22 хв 
Луцьк 11.05 23 хв  11.28 22 г  41 хв 
Ківерці 11.47 22 хв  12.09 23 г  23 хв 
Рожище 12.28 9 хв  12.37 1 д  4 хв 
Голоби 13.04 2 хв  13.06 1 д  40 хв 
Ковель 13.36 1 д  1 г  12 хв 

У розкладі поїзда 088П Новоолексіївка — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031