У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

092ДК Костянтинівка — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 092ДК сполученням Костянтинівка - Одеса-Головна відправляється зі станції Костянтинівка о 15.30 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 08.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 52 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Краматорськ, Барвенкове, Павлоград-1, Дніпро-Головний, Вільногірськ, Олександрія, Кропивницький, Новоукраїнка, Південноукраїнська, Веселинове.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 15.30
Дружківка 15.45 2 хв  15.47 15 хв 
Краматорськ 15.56 5 хв  16.01 26 хв 
Слов'янськ 16.15 6 хв  16.21 45 хв 
Барвенкове 16.57 2 хв  16.59 1 г  27 хв 
Лозова 18.20 2 хв  18.22 2 г  50 хв 
Павлоград-1 19.15 2 хв  19.17 3 г  45 хв 
Синельникове-2 19.47 2 хв  19.49 4 г  17 хв 
Дніпро-Головний 20.30 25 хв  20.55 5 г 
Кам'янське-Пасажирське 21.28 2 хв  21.30 5 г  58 хв 
Вільногірськ 22.16 3 хв  22.19 6 г  46 хв 
П'ятихатки-Пас. 22.46 22 хв  23.08 7 г  16 хв 
Олександрія 00.24 2 хв  00.26 8 г  54 хв 
Знам'янка-Пас. 01.03 18 хв  01.21 9 г  33 хв 
Кропивницький 02.19 3 хв  02.22 10 г  49 хв 
Плетений Ташлик 03.01 2 хв  03.03 11 г  31 хв 
Новоукраїнка 03.21 2 хв  03.23 11 г  51 хв 
Помічна 03.40 3 хв  03.43 12 г  10 хв 
Південноукраїнська 04.33 2 хв  04.35 13 г  3 хв 
Вознесенськ 04.59 3 хв  05.02 13 г  29 хв 
Веселинове 05.39 2 хв  05.41 14 г  9 хв 
Одеса-Східна 07.34 2 хв  07.36 16 г  4 хв 
Одеса-Головна 08.10 16 г  40 хв 

У розкладі поїзда 092ДК Костянтинівка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031