У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

092ДК Костянтинівка — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 092ДК сполученням Костянтинівка - Одеса-Головна відправляється зі станції Костянтинівка о 15.30 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 08.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 52 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Краматорськ, Барвенкове, Павлоград-1, Дніпро-Головний, Вільногірськ, Олександрія, Кропивницький, Новоукраїнка, Південноукраїнська, Веселинове.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 15.30
Дружківка 15.45 2 хв  15.47 15 хв 
Краматорськ 15.56 5 хв  16.01 26 хв 
Слов'янськ 16.15 6 хв  16.21 45 хв 
Барвенкове 16.57 2 хв  16.59 1 г  27 хв 
Лозова 18.20 2 хв  18.22 2 г  50 хв 
Павлоград-1 19.15 2 хв  19.17 3 г  45 хв 
Синельникове-2 19.47 2 хв  19.49 4 г  17 хв 
Дніпро-Головний 20.30 25 хв  20.55 5 г 
Кам'янське-Пасажирське 21.28 2 хв  21.30 5 г  58 хв 
Вільногірськ 22.16 3 хв  22.19 6 г  46 хв 
П'ятихатки-Пас. 22.46 22 хв  23.08 7 г  16 хв 
Олександрія 00.24 2 хв  00.26 8 г  54 хв 
Знам'янка-Пас. 01.03 18 хв  01.21 9 г  33 хв 
Кропивницький 02.19 3 хв  02.22 10 г  49 хв 
Плетений Ташлик 03.01 2 хв  03.03 11 г  31 хв 
Новоукраїнка 03.21 2 хв  03.23 11 г  51 хв 
Помічна 03.40 3 хв  03.43 12 г  10 хв 
Південноукраїнська 04.33 2 хв  04.35 13 г  3 хв 
Вознесенськ 04.59 3 хв  05.02 13 г  29 хв 
Веселинове 05.39 2 хв  05.41 14 г  9 хв 
Одеса-Східна 07.34 2 хв  07.36 16 г  4 хв 
Одеса-Головна 08.10 16 г  40 хв 

У розкладі поїзда 092ДК Костянтинівка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031