У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

092Д Костянтинівка — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 092Д сполученням Костянтинівка - Одеса-Головна відправляється зі станції Костянтинівка о 12.05 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 05.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 13 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Краматорськ, Барвенкове, Павлоград-1, Дніпро-Головний, Вільногірськ, Олександрія, Кропивницький, Новоукраїнка, Південноукраїнська, Веселинове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 12.05
Дружківка 12.25 2 хв  12.27 20 хв 
Краматорськ 12.37 5 хв  12.42 32 хв 
Слов'янськ 12.58 7 хв  13.05 53 хв 
Барвенкове 13.43 2 хв  13.45 1 г  38 хв 
Лозова 14.40 25 хв  15.05 2 г  35 хв 
Павлоград-1 16.00 4 хв  16.04 3 г  55 хв 
Синельникове-2 16.39 2 хв  16.41 4 г  34 хв 
Дніпро-Головний 17.48 25 хв  18.13 5 г  43 хв 
Кам'янське-Пасажирське 18.48 2 хв  18.50 6 г  43 хв 
Вільногірськ 19.42 2 хв  19.44 7 г  37 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.11 18 хв  20.29 8 г  6 хв 
Олександрія 21.43 2 хв  21.45 9 г  38 хв 
Знам'янка-Пас. 22.23 20 хв  22.43 10 г  18 хв 
Кропивницький 23.31 3 хв  23.34 11 г  26 хв 
Плетений Ташлик 00.13 2 хв  00.15 12 г  8 хв 
Новоукраїнка 00.33 2 хв  00.35 12 г  28 хв 
Помічна 00.52 2 хв  00.54 12 г  47 хв 
Південноукраїнська 01.48 2 хв  01.50 13 г  43 хв 
Вознесенськ 02.15 2 хв  02.17 14 г  10 хв 
Веселинове 02.53 2 хв  02.55 14 г  48 хв 
Одеса-Східна 04.48 2 хв  04.50 16 г  43 хв 
Одеса-Головна 05.23 17 г  18 хв 

У розкладі поїзда 092Д Костянтинівка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30