У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

092К Костянтинівка — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 092К сполученням Костянтинівка - Одеса-Головна відправляється зі станції Костянтинівка о 17.07 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 09.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Краматорськ, Барвенкове, Павлоград-1, Дніпро-Головний, Вільногірськ, Олександрія, Кропивницький, Новоукраїнка, Південноукраїнська, Веселинове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 17.07
Дружківка 17.26 2 хв  17.28 19 хв 
Краматорськ 17.40 5 хв  17.45 33 хв 
Слов'янськ 18.00 7 хв  18.07 53 хв 
Барвенкове 18.38 2 хв  18.40 1 г  31 хв 
Лозова 19.28 2 хв  19.30 2 г  21 хв 
Павлоград-1 20.24 2 хв  20.26 3 г  17 хв 
Синельникове-2 20.59 2 хв  21.01 3 г  52 хв 
Дніпро-Головний 21.43 25 хв  22.08 4 г  36 хв 
Кам'янське-Пасажирське 22.41 2 хв  22.43 5 г  34 хв 
Вільногірськ 23.24 2 хв  23.26 6 г  17 хв 
П'ятихатки-Пас. 23.53 34 хв  00.27 6 г  46 хв 
Олександрія 01.42 2 хв  01.44 8 г  35 хв 
Знам'янка-Пас. 02.25 23 хв  02.48 9 г  18 хв 
Кропивницький 03.33 3 хв  03.36 10 г  26 хв 
Плетений Ташлик 04.13 2 хв  04.15 11 г  6 хв 
Новоукраїнка 04.34 2 хв  04.36 11 г  27 хв 
Помічна 04.53 2 хв  04.55 11 г  46 хв 
Південноукраїнська 05.43 2 хв  05.45 12 г  36 хв 
Вознесенськ 06.11 2 хв  06.13 13 г  4 хв 
Веселинове 06.48 2 хв  06.50 13 г  41 хв 
Одеса-Східна 08.36 2 хв  08.38 15 г  29 хв 
Одеса-Головна 09.10 16 г  3 хв 

У розкладі поїзда 092К Костянтинівка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції