У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

092Ш Одеса-Головна — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 092Ш сполученням Одеса-Головна - Костянтинівка відправляється зі станції Одеса-Головна о 16.23 і прибуває на станцію Костянтинівка о 09.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Веселинове, Південноукраїнська, Новоукраїнка, Кропивницький, Олександрія, Вільногірськ, Дніпро-Головний, Павлоград-1, Барвенкове, Краматорськ.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 16.23
Одеса-Східна 16.55 2 хв  16.57 32 хв 
Веселинове 18.58 2 хв  19.00 2 г  35 хв 
Вознесенськ 19.40 3 хв  19.43 3 г  17 хв 
Південноукраїнська 20.11 2 хв  20.13 3 г  48 хв 
Помічна 21.07 2 хв  21.09 4 г  44 хв 
Новоукраїнка 21.25 2 хв  21.27 5 г  2 хв 
Плетений Ташлик 21.44 2 хв  21.46 5 г  21 хв 
Кропивницький 22.22 5 хв  22.27 5 г  59 хв 
Знам'янка-Пас. 23.23 35 хв  23.58 7 г 
Олександрія 00.36 2 хв  00.38 8 г  13 хв 
П'ятихатки-Пас. 01.57 2 хв  01.59 9 г  34 хв 
Вільногірськ 02.19 2 хв  02.21 9 г  56 хв 
Кам'янське-Пасажирське 02.58 2 хв  03.00 10 г  35 хв 
Дніпро-Головний 03.32 25 хв  03.57 11 г  9 хв 
Синельникове-2 04.58 2 хв  05.00 12 г  35 хв 
Павлоград-1 05.30 2 хв  05.32 13 г  7 хв 
Лозова 06.25 22 хв  06.47 14 г  2 хв 
Барвенкове 07.38 2 хв  07.40 15 г  15 хв 
Слов'янськ 08.18 7 хв  08.25 15 г  55 хв 
Краматорськ 08.36 5 хв  08.41 16 г  13 хв 
Дружківка 08.50 2 хв  08.52 16 г  27 хв 
Костянтинівка 09.11 16 г  48 хв 

У розкладі поїзда 092Ш Одеса-Головна — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031