У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

092ОШ Одеса-Головна — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 092ОШ сполученням Одеса-Головна - Костянтинівка відправляється зі станції Одеса-Головна о 16.23 і прибуває на станцію Костянтинівка о 08.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 36 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Веселинове, Південноукраїнська, Новоукраїнка, Кропивницький, Олександрія, Вільногірськ, Дніпро-Головний, Павлоград-1, Барвенкове, Краматорськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 16.23
Одеса-Східна 16.55 2 хв  16.57 32 хв 
Веселинове 18.51 2 хв  18.53 2 г  28 хв 
Вознесенськ 19.28 3 хв  19.31 3 г  5 хв 
Південноукраїнська 20.01 2 хв  20.03 3 г  38 хв 
Помічна 20.57 3 хв  21.00 4 г  34 хв 
Новоукраїнка 21.17 2 хв  21.19 4 г  54 хв 
Плетений Ташлик 21.38 2 хв  21.40 5 г  15 хв 
Кропивницький 22.17 3 хв  22.20 5 г  54 хв 
Знам'янка-Пас. 23.07 21 хв  23.28 6 г  44 хв 
Олександрія 00.09 2 хв  00.11 7 г  46 хв 
П'ятихатки-Пас. 01.26 2 хв  01.28 9 г  3 хв 
Вільногірськ 01.49 2 хв  01.51 9 г  26 хв 
Кам'янське-Пасажирське 02.28 2 хв  02.30 10 г  5 хв 
Дніпро-Головний 03.05 25 хв  03.30 10 г  42 хв 
Синельникове-2 04.38 2 хв  04.40 12 г  15 хв 
Павлоград-1 05.11 3 хв  05.14 12 г  48 хв 
Лозова 06.25 2 хв  06.27 14 г  2 хв 
Барвенкове 07.11 2 хв  07.13 14 г  48 хв 
Слов'янськ 07.49 7 хв  07.56 15 г  26 хв 
Краматорськ 08.07 5 хв  08.12 15 г  44 хв 
Дружківка 08.21 2 хв  08.23 15 г  58 хв 
Костянтинівка 08.45 16 г  22 хв 

У розкладі поїзда 092ОШ Одеса-Головна — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031