У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

092ОШ Одеса-Головна — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 092ОШ сполученням Одеса-Головна - Костянтинівка відправляється зі станції Одеса-Головна о 13.28 і прибуває на станцію Костянтинівка о 05.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Веселинове, Південноукраїнська, Новоукраїнка, Кропивницький, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Синельникове-2, Лозова, Слов'янськ, Дружківка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 13.28
Одеса-Східна 14.00 2 хв  14.02 32 хв 
Веселинове 16.00 2 хв  16.02 2 г  32 хв 
Вознесенськ 16.36 3 хв  16.39 3 г  8 хв 
Південноукраїнська 17.08 2 хв  17.10 3 г  40 хв 
Помічна 18.01 3 хв  18.04 4 г  33 хв 
Новоукраїнка 18.21 2 хв  18.23 4 г  53 хв 
Плетений Ташлик 18.43 2 хв  18.45 5 г  15 хв 
Кропивницький 19.23 5 хв  19.28 5 г  55 хв 
Чорноліська 20.04 2 хв  20.06 6 г  36 хв 
Знам'янка-Пас. 20.22 29 хв  20.51 6 г  54 хв 
Олександрія 21.31 2 хв  21.33 8 г  3 хв 
П'ятихатки-Пас. 22.51 2 хв  22.53 9 г  23 хв 
Вільногірськ 23.15 2 хв  23.17 9 г  47 хв 
Кам'янське-Пасажирське 23.57 2 хв  23.59 10 г  29 хв 
Дніпро-Головний 00.36 20 хв  00.56 11 г  8 хв 
Синельникове-2 01.40 2 хв  01.42 12 г  12 хв 
Павлоград-1 02.12 2 хв  02.14 12 г  44 хв 
Лозова 03.13 2 хв  03.15 13 г  45 хв 
Барвенкове 04.03 2 хв  04.05 14 г  35 хв 
Слов'янськ 04.42 7 хв  04.49 15 г  14 хв 
Краматорськ 05.02 5 хв  05.07 15 г  34 хв 
Дружківка 05.17 2 хв  05.19 15 г  49 хв 
Костянтинівка 05.40 16 г  12 хв 

У розкладі поїзда 092ОШ Одеса-Головна — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031