У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

092П Полтава-Південна — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 092П сполученням Полтава-Південна - Новоолексіївка відправляється зі станції Полтава-Південна о 17.52 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 28 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Скороходове, Люботин, Харків-Пас., Лихачове, Лозова, Павлоград-1, Запоріжжя-1, Мелітополь, Якимівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 17.52
Скороходове 18.40 2 хв  18.42 48 хв 
Люботин 19.44 7 хв  19.51 1 г  52 хв 
Харків-Пас. 20.22 3 г 3 хв  23.25 2 г  30 хв 
Лихачове 00.35 5 хв  00.40 6 г  43 хв 
Лозова 01.27 6 хв  01.33 7 г  35 хв 
Павлоград-1 02.25 2 хв  02.27 8 г  33 хв 
Запоріжжя-1 03.56 5 хв  04.01 10 г  4 хв 
Мелітополь 05.50 22 хв  06.12 11 г  58 хв 
Якимівка 06.35 2 хв  06.37 12 г  43 хв 
Новоолексіївка 07.20 13 г  28 хв 

У розкладі поїзда 092П Полтава-Південна — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031