У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

094Б Мінськ-Пас. — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 094Б сполученням Мінськ-Пас. - Одеса-Головна відправляється зі станції Мінськ-Пас. о 14.13 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 5 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Осиповичі-1, Жлобин-Пас., Терюха, Чернігів, Дарниця, Фастів-1, Вінниця, Журавлівка, Кодима, Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мінськ-Пас. 14.13
Пуховичи 15.07 2 хв  15.09 54 хв 
Осиповичі-1 15.51 25 хв  16.16 1 г  38 хв 
Бобруйськ 16.52 2 хв  16.54 2 г  39 хв 
Жлобин-Пас. 17.44 2 хв  17.46 3 г  31 хв 
Гомель-Пас. 18.59 27 хв  19.26 4 г  46 хв 
Терюха 20.11 30 хв  20.41 5 г  58 хв 
Горностаївка 20.06 45 хв  20.51 5 г  53 хв 
Чернігів 21.54 25 хв  22.19 7 г  41 хв 
Ніжин 23.18 2 хв  23.20 9 г  5 хв 
Дарниця 00.35 2 хв  00.37 10 г  22 хв 
Київ-Пас. 00.55 29 хв  01.24 10 г  42 хв 
Фастів-1 02.20 2 хв  02.22 12 г  7 хв 
Козятин-1 03.35 2 хв  03.37 13 г  22 хв 
Вінниця 04.29 5 хв  04.34 14 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 05.21 20 хв  05.41 15 г  8 хв 
Журавлівка 06.47 2 хв  06.49 16 г  34 хв 
Вапнярка 06.59 2 хв  07.01 16 г  46 хв 
Кодима 07.44 2 хв  07.46 17 г  31 хв 
Подільськ-Жм. 08.40 17 хв  08.57 18 г  27 хв 
Роздільна-1 10.28 2 хв  10.30 20 г  15 хв 
Одеса-Головна 11.35 21 г  22 хв 

У розкладі поїзда 094Б Мінськ-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031