У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

094Б Мінськ-Пас. — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 094Б сполученням Мінськ-Пас. - Одеса-Головна відправляється зі станції Мінськ-Пас. о 14.13 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 3 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Осиповичі-1, Жлобин-Пас., Терюха, Чернігів, Дарниця, Фастів-1, Вінниця, Журавлівка, Кодима, Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мінськ-Пас. 14.13
Пуховичи 15.09 2 хв  15.11 56 хв 
Осиповичі-1 15.53 23 хв  16.16 1 г  40 хв 
Бобруйськ 16.52 2 хв  16.54 2 г  39 хв 
Жлобин-Пас. 17.44 2 хв  17.46 3 г  31 хв 
Гомель-Пас. 18.59 27 хв  19.26 4 г  46 хв 
Терюха 20.11 30 хв  20.41 5 г  58 хв 
Горностаївка 20.06 45 хв  20.51 5 г  53 хв 
Чернігів 21.54 25 хв  22.19 7 г  41 хв 
Ніжин 23.18 2 хв  23.20 9 г  5 хв 
Дарниця 00.35 2 хв  00.37 10 г  22 хв 
Київ-Пас. 00.55 29 хв  01.24 10 г  42 хв 
Фастів-1 02.20 2 хв  02.22 12 г  7 хв 
Козятин-1 03.35 2 хв  03.37 13 г  22 хв 
Вінниця 04.29 5 хв  04.34 14 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 05.21 20 хв  05.41 15 г  8 хв 
Журавлівка 06.47 2 хв  06.49 16 г  34 хв 
Вапнярка 06.59 2 хв  07.01 16 г  46 хв 
Кодима 07.44 2 хв  07.46 17 г  31 хв 
Подільськ-Жм. 08.40 17 хв  08.57 18 г  27 хв 
Роздільна-1 10.34 2 хв  10.36 20 г  21 хв 
Одеса-Головна 11.35 21 г  22 хв 

У розкладі поїзда 094Б Мінськ-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції