У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

094Б Мінськ-Пас. — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 094Б сполученням Мінськ-Пас. - Одеса-Головна відправляється зі станції Мінськ-Пас. о 14.13 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Осиповичі-1, Жлобин-Пас., Уть, Горностаївка, Ніжин, Київ-Пас., Козятин-1, Жмеринка-Пас., Вапнярка, Подільськ-Жм..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мінськ-Пас. 14.13
Пуховичи 15.07 2 хв  15.09 54 хв 
Осиповичі-1 15.51 25 хв  16.16 1 г  38 хв 
Бобруйськ 16.52 2 хв  16.54 2 г  39 хв 
Жлобин-Пас. 17.44 2 хв  17.46 3 г  31 хв 
Гомель-Пас. 18.59 27 хв  19.26 4 г  46 хв 
Уть 19.52 5 хв  19.57 5 г  39 хв 
Терюха 20.11 30 хв  20.41 5 г  58 хв 
Горностаївка 20.06 45 хв  20.51 5 г  53 хв 
Чернігів 21.54 25 хв  22.19 7 г  41 хв 
Ніжин 23.18 2 хв  23.20 9 г  5 хв 
Дарниця 00.35 2 хв  00.37 10 г  22 хв 
Київ-Пас. 00.55 29 хв  01.24 10 г  42 хв 
Фастів-1 02.20 2 хв  02.22 12 г  7 хв 
Козятин-1 03.35 4 хв  03.39 13 г  22 хв 
Вінниця 04.31 5 хв  04.36 14 г  18 хв 
Жмеринка-Пас. 05.23 20 хв  05.43 15 г  10 хв 
Журавлівка 06.46 2 хв  06.48 16 г  33 хв 
Вапнярка 06.58 2 хв  07.00 16 г  45 хв 
Кодима 07.42 2 хв  07.44 17 г  29 хв 
Подільськ-Жм. 08.37 15 хв  08.52 18 г  24 хв 
Роздільна-1 10.17 2 хв  10.19 20 г  4 хв 
Одеса-Головна 11.26 21 г  13 хв 

У розкладі поїзда 094Б Мінськ-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031