У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

094Б Мінськ-Пас. — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 094Б сполученням Мінськ-Пас. - Одеса-Головна відправляється зі станції Мінськ-Пас. о 14.13 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 12.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 2 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Осиповичі-1, Жлобин-Пас., Терюха, Чернігів, Дарниця, Фастів-1, Вінниця, Журавлівка, Кодима, Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мінськ-Пас. 14.13
Пуховичи 15.07 2 хв  15.09 54 хв 
Осиповичі-1 15.51 25 хв  16.16 1 г  38 хв 
Бобруйськ 16.52 2 хв  16.54 2 г  39 хв 
Жлобин-Пас. 17.44 2 хв  17.46 3 г  31 хв 
Гомель-Пас. 18.59 27 хв  19.26 4 г  46 хв 
Терюха 20.11 30 хв  20.41 5 г  58 хв 
Горностаївка 21.06 45 хв  21.51 6 г  53 хв 
Чернігів 22.54 25 хв  23.19 8 г  41 хв 
Ніжин 00.18 2 хв  00.20 10 г  5 хв 
Дарниця 01.35 2 хв  01.37 11 г  22 хв 
Київ-Пас. 01.55 25 хв  02.20 11 г  42 хв 
Фастів-1 03.16 2 хв  03.18 13 г  3 хв 
Козятин-1 04.31 2 хв  04.33 14 г  18 хв 
Вінниця 05.26 4 хв  05.30 15 г  13 хв 
Жмеринка-Пас. 06.14 20 хв  06.34 16 г  1 хв 
Журавлівка 07.37 2 хв  07.39 17 г  24 хв 
Вапнярка 07.49 1 хв  07.50 17 г  36 хв 
Кодима 08.32 2 хв  08.34 18 г  19 хв 
Подільськ-Жм. 09.30 15 хв  09.45 19 г  17 хв 
Роздільна-1 11.10 2 хв  11.12 20 г  57 хв 
Одеса-Головна 12.15 22 г  2 хв 

У розкладі поїзда 094Б Мінськ-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30