У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

094Ш Одеса-Головна — Барановичі-Поліські Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 094Ш сполученням Одеса-Головна - Барановичі-Поліські відправляється зі станції Одеса-Головна о 15.40 і прибуває на станцію Барановичі-Поліські о 17.31 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 40 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Подільськ-Жм., Вапнярка, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Київ-Пас., Ніжин, Горностаївка, Гомель-Пас., Бобруйськ, Пуховичи, Койданово.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 15.40
Роздільна-1 16.40 2 хв  16.42 1 г 
Подільськ-Жм. 18.05 15 хв  18.20 2 г  25 хв 
Кодима 19.08 3 хв  19.11 3 г  28 хв 
Вапнярка 19.57 2 хв  19.59 4 г  17 хв 
Журавлівка 20.10 2 хв  20.12 4 г  30 хв 
Жмеринка-Пас. 21.08 20 хв  21.28 5 г  28 хв 
Вінниця 22.12 4 хв  22.16 6 г  32 хв 
Козятин-1 23.15 2 хв  23.17 7 г  35 хв 
Фастів-1 00.30 2 хв  00.32 8 г  50 хв 
Київ-Пас. 01.23 40 хв  02.03 9 г  43 хв 
Дарниця 02.21 2 хв  02.23 10 г  41 хв 
Ніжин 03.35 2 хв  03.37 11 г  55 хв 
Чернігів 04.41 25 хв  05.06 13 г  1 хв 
Горностаївка 06.33 35 хв  07.08 14 г  53 хв 
Терюха 07.31 33 хв  08.04 15 г  51 хв 
Гомель-Пас. 08.43 23 хв  09.06 17 г  3 хв 
Жлобин-Пас. 10.19 4 хв  10.23 18 г  39 хв 
Бобруйськ 11.24 3 хв  11.27 19 г  44 хв 
Осиповичі-1 12.07 4 хв  12.11 20 г  27 хв 
Пуховичи 12.46 2 хв  12.48 21 г  6 хв 
Мінськ-Пас. 13.44 1 г 51 хв  15.35 22 г  4 хв 
Койданово 16.11 2 хв  16.13 1 д  31 хв 
Столбці 16.40 2 хв  16.42 1 д  1 г 
Барановичі-Поліські 17.31 1 д  1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 094Ш Одеса-Головна — Барановичі-Поліські можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031