У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

094Ш Одеса-Головна — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 094Ш сполученням Одеса-Головна - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.40 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 13.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 45 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Подільськ-Жм., Вапнярка, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Київ-Пас., Ніжин, Горностаївка, Гомель-Пас., Бобруйськ, Пуховичи.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.40
Роздільна-1 15.39 2 хв  15.41 59 хв 
Подільськ-Жм. 17.09 17 хв  17.26 2 г  29 хв 
Кодима 18.19 3 хв  18.22 3 г  39 хв 
Вапнярка 19.14 2 хв  19.16 4 г  34 хв 
Журавлівка 19.27 2 хв  19.29 4 г  47 хв 
Жмеринка-Пас. 20.26 22 хв  20.48 5 г  46 хв 
Вінниця 21.32 5 хв  21.37 6 г  52 хв 
Козятин-1 22.29 2 хв  22.31 7 г  49 хв 
Фастів-1 23.44 2 хв  23.46 9 г  4 хв 
Київ-Пас. 00.37 40 хв  01.17 9 г  57 хв 
Дарниця 01.37 2 хв  01.39 10 г  57 хв 
Ніжин 02.51 2 хв  02.53 12 г  11 хв 
Чернігів 03.54 20 хв  04.14 13 г  14 хв 
Горностаївка 05.31 35 хв  06.06 14 г  51 хв 
Терюха 07.31 33 хв  08.04 16 г  51 хв 
Гомель-Пас. 08.43 23 хв  09.06 18 г  3 хв 
Жлобин-Пас. 10.19 4 хв  10.23 19 г  39 хв 
Бобруйськ 11.24 3 хв  11.27 20 г  44 хв 
Осиповичі-1 12.07 4 хв  12.11 21 г  27 хв 
Пуховичи 12.46 2 хв  12.48 22 г  6 хв 
Мінськ-Пас. 13.44 23 г  4 хв 

У розкладі поїзда 094Ш Одеса-Головна — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031