У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

094Ш Одеса-Головна — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 094Ш сполученням Одеса-Головна - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.59 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 13.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Подільськ-Жм., Вапнярка, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Київ-Пас., Ніжин, Горностаївка, Гомель-Пас., Бобруйськ, Пуховичи.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.59
Роздільна-1 16.01 2 хв  16.03 1 г  2 хв 
Подільськ-Жм. 17.26 15 хв  17.41 2 г  27 хв 
Кодима 18.29 2 хв  18.31 3 г  30 хв 
Вапнярка 19.21 2 хв  19.23 4 г  22 хв 
Журавлівка 19.34 2 хв  19.36 4 г  35 хв 
Жмеринка-Пас. 20.32 20 хв  20.52 5 г  33 хв 
Вінниця 21.36 4 хв  21.40 6 г  37 хв 
Козятин-1 22.30 2 хв  22.32 7 г  31 хв 
Фастів-1 23.44 2 хв  23.46 8 г  45 хв 
Київ-Пас. 00.35 32 хв  01.07 9 г  36 хв 
Дарниця 01.26 2 хв  01.28 10 г  27 хв 
Ніжин 02.39 13 хв  02.52 11 г  40 хв 
Чернігів 03.50 20 хв  04.10 12 г  51 хв 
Горностаївка 05.30 35 хв  06.05 14 г  31 хв 
Терюха 07.31 33 хв  08.04 16 г  32 хв 
Гомель-Пас. 08.43 23 хв  09.06 17 г  44 хв 
Жлобин-Пас. 10.19 4 хв  10.23 19 г  20 хв 
Бобруйськ 11.24 3 хв  11.27 20 г  25 хв 
Осиповичі-1 12.07 4 хв  12.11 21 г  8 хв 
Пуховичи 12.46 2 хв  12.48 21 г  47 хв 
Мінськ-Пас. 13.44 22 г  45 хв 

У розкладі поїзда 094Ш Одеса-Головна — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031