У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

094Ш Одеса-Головна — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 094Ш сполученням Одеса-Головна - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Одеса-Головна о 15.40 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 13.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 45 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Подільськ-Жм., Вапнярка, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Київ-Пас., Ніжин, Горностаївка, Гомель-Пас., Бобруйськ, Пуховичи.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 15.40
Роздільна-1 16.40 2 хв  16.42 1 г 
Подільськ-Жм. 18.05 15 хв  18.20 2 г  25 хв 
Кодима 19.08 3 хв  19.11 3 г  28 хв 
Вапнярка 19.57 2 хв  19.59 4 г  17 хв 
Журавлівка 20.10 2 хв  20.12 4 г  30 хв 
Жмеринка-Пас. 21.08 20 хв  21.28 5 г  28 хв 
Вінниця 22.12 4 хв  22.16 6 г  32 хв 
Козятин-1 23.15 2 хв  23.17 7 г  35 хв 
Фастів-1 00.30 2 хв  00.32 8 г  50 хв 
Київ-Пас. 01.23 40 хв  02.03 9 г  43 хв 
Дарниця 02.21 2 хв  02.23 10 г  41 хв 
Ніжин 03.35 2 хв  03.37 11 г  55 хв 
Чернігів 04.41 25 хв  05.06 13 г  1 хв 
Горностаївка 06.33 35 хв  07.08 14 г  53 хв 
Терюха 07.31 33 хв  08.04 15 г  51 хв 
Гомель-Пас. 08.43 23 хв  09.06 17 г  3 хв 
Жлобин-Пас. 10.19 4 хв  10.23 18 г  39 хв 
Бобруйськ 11.24 3 хв  11.27 19 г  44 хв 
Осиповичі-1 12.07 4 хв  12.11 20 г  27 хв 
Пуховичи 12.46 2 хв  12.48 21 г  6 хв 
Мінськ-Пас. 13.44 22 г  4 хв 

У розкладі поїзда 094Ш Одеса-Головна — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30