У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

095Ш Черкаси — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 095Ш сполученням Черкаси - Львів відправляється зі станції Черкаси о 19.26 і прибуває на станцію Львів о 10.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 40 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Шпола, Звенигородка, Поташ, Кублич, Губник, Кирнасівка, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Підволочиськ, Злочів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 19.26
Ім. Тараса Шевченка 20.07 51 хв  20.58 41 хв 
Шпола 21.48 3 хв  21.51 2 г  22 хв 
Багачеве 22.20 3 хв  22.23 2 г  54 хв 
Звенигородка 22.32 3 хв  22.35 3 г  6 хв 
Тальне 23.08 3 хв  23.11 3 г  42 хв 
Поташ 23.45 7 хв  23.52 4 г  19 хв 
Христинівка 00.24 8 хв  00.32 4 г  58 хв 
Кублич 01.03 2 хв  01.05 5 г  37 хв 
Зятківці 01.25 2 хв  01.27 5 г  59 хв 
Губник 01.42 2 хв  01.44 6 г  16 хв 
Ладижин 02.04 8 хв  02.12 6 г  38 хв 
Кирнасівка 02.37 2 хв  02.39 7 г  11 хв 
Вапнярка 03.02 20 хв  03.22 7 г  36 хв 
Жмеринка-Пас. 04.28 20 хв  04.48 9 г  2 хв 
Деражня 05.46 2 хв  05.48 10 г  20 хв 
Хмельницький 06.18 10 хв  06.28 10 г  52 хв 
Волочиськ 07.22 2 хв  07.24 11 г  56 хв 
Підволочиськ 07.32 2 хв  07.34 12 г  6 хв 
Тернопіль-Пас. 08.21 5 хв  08.26 12 г  55 хв 
Злочів 09.24 2 хв  09.26 13 г  58 хв 
Красне 09.51 3 хв  09.54 14 г  25 хв 
Львів 10.36 15 г  10 хв 

У розкладі поїзда 095Ш Черкаси — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031