У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

095Ш Черкаси — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 095Ш сполученням Черкаси - Львів відправляється зі станції Черкаси о 19.27 і прибуває на станцію Львів о 10.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 28 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 52 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Шпола, Звенигородка, Поташ, Розкошівка, Зятківці, Ладижин, Кирнасівка, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Підволочиськ, Злочів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 19.27
Ім. Тараса Шевченка 20.05 20 хв  20.25 38 хв 
Шпола 21.20 3 хв  21.23 1 г  53 хв 
Багачеве 21.52 3 хв  21.55 2 г  25 хв 
Звенигородка 22.04 3 хв  22.07 2 г  37 хв 
Тальне 22.40 3 хв  22.43 3 г  13 хв 
Поташ 23.17 8 хв  23.25 3 г  50 хв 
Христинівка 23.57 20 хв  00.17 4 г  30 хв 
Розкошівка 00.33 2 хв  00.35 5 г  6 хв 
Кублич 00.51 2 хв  00.53 5 г  24 хв 
Зятківці 01.13 2 хв  01.15 5 г  46 хв 
Губник 01.30 2 хв  01.32 6 г  3 хв 
Ладижин 01.53 10 хв  02.03 6 г  26 хв 
Демківка 02.19 2 хв  02.21 6 г  52 хв 
Кирнасівка 02.31 2 хв  02.33 7 г  4 хв 
Вапнярка 02.55 21 хв  03.16 7 г  28 хв 
Жмеринка-Пас. 04.20 25 хв  04.45 8 г  53 хв 
Деражня 05.43 2 хв  05.45 10 г  16 хв 
Хмельницький 06.14 10 хв  06.24 10 г  47 хв 
Волочиськ 07.17 2 хв  07.19 11 г  50 хв 
Підволочиськ 07.27 2 хв  07.29 12 г 
Тернопіль-Пас. 08.16 6 хв  08.22 12 г  49 хв 
Злочів 09.20 8 хв  09.28 13 г  53 хв 
Красне 09.53 14 хв  10.07 14 г  26 хв 
Львів 10.55 15 г  28 хв 

У розкладі поїзда 095Ш Черкаси — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930