У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

095Ш Черкаси — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 095Ш сполученням Черкаси - Львів відправляється зі станції Черкаси о 19.46 і прибуває на станцію Львів о 10.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 24 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Шпола, Звенигородка, Поташ, Кублич, Губник, Кирнасівка, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Підволочиськ, Злочів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 19.46
Ім. Тараса Шевченка 20.26 36 хв  21.02 40 хв 
Шпола 21.57 3 хв  22.00 2 г  11 хв 
Багачеве 22.29 3 хв  22.32 2 г  43 хв 
Звенигородка 22.41 2 хв  22.43 2 г  55 хв 
Тальне 23.14 3 хв  23.17 3 г  28 хв 
Поташ 23.56 5 хв  00.01 4 г  10 хв 
Христинівка 00.31 10 хв  00.41 4 г  45 хв 
Кублич 01.10 2 хв  01.12 5 г  24 хв 
Зятківці 01.32 2 хв  01.34 5 г  46 хв 
Губник 01.49 2 хв  01.51 6 г  3 хв 
Ладижин 02.09 8 хв  02.17 6 г  23 хв 
Кирнасівка 02.37 2 хв  02.39 6 г  51 хв 
Вапнярка 03.02 20 хв  03.22 7 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 04.28 20 хв  04.48 8 г  42 хв 
Деражня 05.44 2 хв  05.46 9 г  58 хв 
Хмельницький 06.15 10 хв  06.25 10 г  29 хв 
Волочиськ 07.22 2 хв  07.24 11 г  36 хв 
Підволочиськ 07.32 2 хв  07.34 11 г  46 хв 
Тернопіль-Пас. 08.21 5 хв  08.26 12 г  35 хв 
Злочів 09.24 2 хв  09.26 13 г  38 хв 
Красне 09.51 3 хв  09.54 14 г  5 хв 
Львів 10.36 14 г  50 хв 

У розкладі поїзда 095Ш Черкаси — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції