У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

095Ш Черкаси — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 095Ш сполученням Черкаси - Львів відправляється зі станції Черкаси о 19.23 і прибуває на станцію Львів о 10.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Шпола, Звенигородка, Поташ, Кублич, Губник, Кирнасівка, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Підволочиськ, Злочів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 19.23
Ім. Тараса Шевченка 20.03 20 хв  20.23 40 хв 
Шпола 21.19 3 хв  21.22 1 г  56 хв 
Багачеве 21.51 3 хв  21.54 2 г  28 хв 
Звенигородка 22.03 3 хв  22.06 2 г  40 хв 
Тальне 22.39 3 хв  22.42 3 г  16 хв 
Поташ 23.16 8 хв  23.24 3 г  53 хв 
Христинівка 23.56 20 хв  00.16 4 г  33 хв 
Кублич 00.47 2 хв  00.49 5 г  24 хв 
Зятківці 01.09 2 хв  01.11 5 г  46 хв 
Губник 01.26 2 хв  01.28 6 г  3 хв 
Ладижин 01.48 10 хв  01.58 6 г  25 хв 
Кирнасівка 02.23 2 хв  02.25 7 г 
Вапнярка 02.48 28 хв  03.16 7 г  25 хв 
Жмеринка-Пас. 04.23 24 хв  04.47 9 г 
Деражня 05.45 2 хв  05.47 10 г  22 хв 
Хмельницький 06.16 10 хв  06.26 10 г  53 хв 
Волочиськ 07.19 2 хв  07.21 11 г  56 хв 
Підволочиськ 07.29 2 хв  07.31 12 г  6 хв 
Тернопіль-Пас. 08.18 6 хв  08.24 12 г  55 хв 
Злочів 09.22 6 хв  09.28 13 г  59 хв 
Красне 09.55 5 хв  10.00 14 г  32 хв 
Львів 10.45 15 г  22 хв 

У розкладі поїзда 095Ш Черкаси — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728