У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

095О Харків-Пас. — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 095О сполученням Харків-Пас. - Маріуполь відправляється зі станції Харків-Пас. о 16.50 і прибуває на станцію Маріуполь о 06.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Лозова, Павлоград-1, Синельникове-1, Запоріжжя-1, Молочанськ, Великий Токмак, Верхній Токмак-2, Комиш-Зоря, Розівка, Волноваха.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 16.50
Лозова 18.42 2 хв  18.44 1 г  52 хв 
Павлоград-1 19.34 2 хв  19.36 2 г  44 хв 
Синельникове-1 20.13 2 хв  20.15 3 г  23 хв 
Запоріжжя-1 21.14 5 хв  21.19 4 г  24 хв 
Молочанськ 00.33 2 хв  00.35 7 г  43 хв 
Великий Токмак 00.47 2 хв  00.49 7 г  57 хв 
Верхній Токмак-2 01.44 3 хв  01.47 8 г  54 хв 
Комиш-Зоря 02.30 3 хв  02.33 9 г  40 хв 
Розівка 03.06 2 хв  03.08 10 г  16 хв 
Волноваха 04.29 20 хв  04.49 11 г  39 хв 
Маріуполь 06.30 13 г  40 хв 

У розкладі поїзда 095О Харків-Пас. — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930