У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

095Х Москва-Київська — Кривий Ріг-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 095Х сполученням Москва-Київська - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Москва-Київська о 17.30 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 18.29 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Калуга 1, Тула-1-Курська, Орел, Курськ, Бєлгород, Харків-Пас., Лозова, Павлоград-1, Синельникове-1, Запоріжжя-1, Дніпробуд-2, Марганець, Нікополь, Чортомлик, Апостолове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 17.30
Калуга 1 20.20 35 хв  20.55 2 г  50 хв 
Тула-1-Курська 23.10 41 хв  23.51 5 г  40 хв 
Орел 01.57 5 хв  02.02 8 г  27 хв 
Курськ 03.47 6 хв  03.53 10 г  17 хв 
Бєлгород 06.15 1 г 12 хв  07.27 12 г  45 хв 
Харків-Пас. 07.51 1 г 25 хв  09.16 14 г  21 хв 
Лозова 11.00 2 хв  11.02 17 г  30 хв 
Павлоград-1 11.55 2 хв  11.57 18 г  25 хв 
Синельникове-1 12.35 20 хв  12.55 19 г  5 хв 
Запоріжжя-1 13.44 30 хв  14.14 20 г  14 хв 
Дніпробуд-2 14.51 2 хв  14.53 21 г  21 хв 
Марганець 15.39 2 хв  15.41 22 г  9 хв 
Нікополь 16.07 15 хв  16.22 22 г  37 хв 
Чортомлик 16.52 2 хв  16.54 23 г  22 хв 
Апостолове 17.43 3 хв  17.46 1 д  13 хв 
Кривий Ріг-Головний 18.29 1 д  59 хв 

У розкладі поїзда 095Х Москва-Київська — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031