У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

095Х Москва-Київська — Полтава-Південна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 095Х сполученням Москва-Київська - Полтава-Південна відправляється зі станції Москва-Київська о 17.30 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 12.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Калуга 1, Тула-1-Курська, Орел, Курськ, Бєлгород, Харків-Пас., Люботин, Скороходове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 17.30
Калуга 1 20.20 35 хв  20.55 2 г  50 хв 
Тула-1-Курська 23.10 41 хв  23.51 5 г  40 хв 
Орел 01.57 5 хв  02.02 8 г  27 хв 
Курськ 03.47 6 хв  03.53 10 г  17 хв 
Бєлгород 06.15 1 г 12 хв  07.27 12 г  45 хв 
Харків-Пас. 07.51 2 г 31 хв  10.22 14 г  21 хв 
Люботин 10.56 2 хв  10.58 17 г  26 хв 
Скороходове 11.58 2 хв  12.00 18 г  28 хв 
Полтава-Південна 12.39 19 г  9 хв 

У розкладі поїзда 095Х Москва-Київська — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції