У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

957Ш Херсон — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 957Ш сполученням Херсон - Москва-Київська відправляється зі станції Херсон о 08.14 і прибуває на станцію Москва-Київська о 11.12 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Новий Буг, Знам'янка-Пас., Кам'янка, Черкаси, Драбове-Барятинське, Пирятин, Ічня, Конотоп, Хутір-Михайлівський, Брянск-Орловський.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 08.14
Миколаїв-Пас. 09.22 41 хв  10.03 1 г  8 хв 
Новий Буг 11.36 2 хв  11.38 3 г  22 хв 
Долинська 12.44 20 хв  13.04 4 г  30 хв 
Знам'янка-Пас. 14.19 30 хв  14.49 6 г  5 хв 
Фундукліївка 15.33 2 хв  15.35 7 г  19 хв 
Кам'янка 15.50 2 хв  15.52 7 г  36 хв 
Ім. Тараса Шевченка 16.13 24 хв  16.37 7 г  59 хв 
Черкаси 17.14 6 хв  17.20 9 г 
Золотоноша-1 17.54 2 хв  17.56 9 г  40 хв 
Драбове-Барятинське 18.31 2 хв  18.33 10 г  17 хв 
Гребінка 18.57 20 хв  19.17 10 г  43 хв 
Пирятин 19.35 3 хв  19.38 11 г  21 хв 
Прилуки 20.26 22 хв  20.48 12 г  12 хв 
Ічня 21.34 2 хв  21.36 13 г  20 хв 
Бахмач-Пас. 22.38 20 хв  22.58 14 г  24 хв 
Конотоп 23.22 6 хв  23.28 15 г  8 хв 
Терещенська 00.26 2 хв  00.28 16 г  12 хв 
Хутір-Михайлівський 01.07 6 хв  01.13 16 г  53 хв 
Зернове 01.31 50 хв  02.21 17 г  17 хв 
Брянск-Орловський 04.51 50 хв  05.41 20 г  37 хв 
Москва-Київська 11.12 1 д  2 г  58 хв 

У розкладі поїзда 957Ш Херсон — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031