У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

957Ш Херсон — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 957Ш сполученням Херсон - Москва-Київська відправляється зі станції Херсон о 09.15 і прибуває на станцію Москва-Київська о 11.12 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 25 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Новий Буг, Долинська, Фундукліївка, Ім. Тараса Шевченка, Золотоноша-1, Гребінка, Прилуки, Бахмач-Пас., Терещенська, Зернове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 09.15
Миколаїв-Пас. 10.13 57 хв  11.10 58 хв 
Новий Буг 12.40 2 хв  12.42 3 г  25 хв 
Казанка 13.11 2 хв  13.13 3 г  56 хв 
Долинська 13.44 20 хв  14.04 4 г  29 хв 
Знам'янка-Пас. 15.21 30 хв  15.51 6 г  6 хв 
Фундукліївка 16.35 2 хв  16.37 7 г  20 хв 
Кам'янка 16.51 2 хв  16.53 7 г  36 хв 
Ім. Тараса Шевченка 17.15 30 хв  17.45 8 г 
Черкаси 18.30 7 хв  18.37 9 г  15 хв 
Золотоноша-1 19.11 2 хв  19.13 9 г  56 хв 
Драбове-Барятинське 19.50 2 хв  19.52 10 г  35 хв 
Гребінка 20.17 23 хв  20.40 11 г  2 хв 
Пирятин 20.58 3 хв  21.01 11 г  43 хв 
Прилуки 21.46 2 хв  21.48 12 г  31 хв 
Ічня 22.31 2 хв  22.33 13 г  16 хв 
Бахмач-Пас. 23.33 20 хв  23.53 14 г  18 хв 
Конотоп 00.16 10 хв  00.26 15 г  1 хв 
Терещенська 01.24 2 хв  01.26 16 г  9 хв 
Хутір-Михайлівський 02.06 7 хв  02.13 16 г  51 хв 
Зернове 02.31 50 хв  03.21 17 г  16 хв 
Брянск-Орловський 04.51 50 хв  05.41 19 г  36 хв 
Москва-Київська 11.12 1 д  1 г  57 хв 

У розкладі поїзда 957Ш Херсон — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30