У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

957Ш Херсон — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 957Ш сполученням Херсон - Москва-Київська відправляється зі станції Херсон о 08.20 і прибуває на станцію Москва-Київська о 11.12 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Новий Буг, Долинська, Фундукліївка, Ім. Тараса Шевченка, Золотоноша-1, Гребінка, Прилуки, Бахмач-Пас., Терещенська, Зернове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 08.20
Миколаїв-Пас. 09.20 45 хв  10.05 1 г 
Новий Буг 11.35 2 хв  11.37 3 г  15 хв 
Казанка 12.06 6 хв  12.12 3 г  46 хв 
Долинська 12.42 20 хв  13.02 4 г  22 хв 
Знам'янка-Пас. 14.19 30 хв  14.49 5 г  59 хв 
Фундукліївка 15.33 2 хв  15.35 7 г  13 хв 
Кам'янка 15.50 2 хв  15.52 7 г  30 хв 
Ім. Тараса Шевченка 16.13 24 хв  16.37 7 г  53 хв 
Черкаси 17.14 6 хв  17.20 8 г  54 хв 
Золотоноша-1 17.54 2 хв  17.56 9 г  34 хв 
Драбове-Барятинське 18.31 2 хв  18.33 10 г  11 хв 
Гребінка 18.57 20 хв  19.17 10 г  37 хв 
Пирятин 19.35 3 хв  19.38 11 г  15 хв 
Прилуки 20.26 22 хв  20.48 12 г  6 хв 
Ічня 21.34 2 хв  21.36 13 г  14 хв 
Бахмач-Пас. 22.38 20 хв  22.58 14 г  18 хв 
Конотоп 23.22 6 хв  23.28 15 г  2 хв 
Терещенська 00.26 2 хв  00.28 16 г  6 хв 
Хутір-Михайлівський 01.06 7 хв  01.13 16 г  46 хв 
Зернове 01.31 50 хв  02.21 17 г  11 хв 
Брянск-Орловський 04.51 50 хв  05.41 20 г  31 хв 
Москва-Київська 11.12 1 д  2 г  52 хв 

У розкладі поїзда 957Ш Херсон — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031