У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

957Ш Херсон — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 957Ш сполученням Херсон - Москва-Київська відправляється зі станції Херсон о 08.12 і прибуває на станцію Москва-Київська о 11.09 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 19 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Новий Буг, Знам'янка-Пас., Кам'янка, Черкаси, Драбове-Барятинське, Пирятин, Ічня, Конотоп, Хутір-Михайлівський, Брянск-Орловський.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 08.12
Миколаїв-Пас. 09.13 52 хв  10.05 1 г  1 хв 
Новий Буг 11.32 2 хв  11.34 3 г  20 хв 
Долинська 12.38 20 хв  12.58 4 г  26 хв 
Знам'янка-Пас. 14.19 30 хв  14.49 6 г  7 хв 
Фундукліївка 15.35 2 хв  15.37 7 г  23 хв 
Кам'янка 15.52 2 хв  15.54 7 г  40 хв 
Ім. Тараса Шевченка 16.15 24 хв  16.39 8 г  3 хв 
Черкаси 17.16 6 хв  17.22 9 г  4 хв 
Золотоноша-1 17.57 2 хв  17.59 9 г  45 хв 
Драбове-Барятинське 18.32 2 хв  18.34 10 г  20 хв 
Гребінка 18.57 20 хв  19.17 10 г  45 хв 
Пирятин 19.35 3 хв  19.38 11 г  23 хв 
Прилуки 20.26 22 хв  20.48 12 г  14 хв 
Ічня 21.34 2 хв  21.36 13 г  22 хв 
Бахмач-Пас. 22.38 20 хв  22.58 14 г  26 хв 
Конотоп 23.22 6 хв  23.28 15 г  10 хв 
Терещенська 00.26 2 хв  00.28 16 г  14 хв 
Хутір-Михайлівський 01.05 2 хв  01.07 16 г  53 хв 
Зернове 01.26 50 хв  02.16 17 г  14 хв 
Брянск-Орловський 05.08 50 хв  05.58 20 г  56 хв 
Москва-Київська 11.09 1 д  2 г  57 хв 

У розкладі поїзда 957Ш Херсон — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031