У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

959Л Чернівці — Вадул-Сірет Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 959Л сполученням Чернівці - Вадул-Сірет відправляється зі станції Чернівці о 09.13 і прибуває на станцію Вадул-Сірет о 10.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Чернівці Південна, Чагор, Космин, Волока, Великий Кучурів, Тисівці, Червона Діброва, Вапнярки, Глибока-Буковинська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 09.13
Чернівці Південна 09.30 2 хв  09.32 17 хв 
Чагор 09.39 1 хв  09.40 26 хв 
Космин 09.47 1 хв  09.48 34 хв 
Волока 09.55 2 хв  09.57 42 хв 
Великий Кучурів 10.02 2 хв  10.04 49 хв 
Тисівці 10.11 1 хв  10.12 58 хв 
Червона Діброва 10.19 1 хв  10.20 1 г  6 хв 
Вапнярки 10.25 1 хв  10.26 1 г  12 хв 
Глибока-Буковинська 10.44 2 хв  10.46 1 г  31 хв 
Вадул-Сірет 10.56 1 г  43 хв 

У розкладі поїзда 959Л Чернівці — Вадул-Сірет можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції