У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

096П Бахмут — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 096П сполученням Бахмут - Маріуполь відправляється зі станції Бахмут о 11.10 і прибуває на станцію Маріуполь о 06.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Сіверськ, Святогірськ, Балаклія, Харків-Пас., Павлоград-1, Запоріжжя-1, Великий Токмак, Комиш-Зоря, Волноваха.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмут 11.10
Сіль 11.25 2 хв  11.27 15 хв 
Сіверськ 11.44 2 хв  11.46 34 хв 
Красний Лиман 12.10 2 хв  12.12 1 г 
Святогірськ 12.47 2 хв  12.49 1 г  37 хв 
Ізюм 13.22 4 хв  13.26 2 г  12 хв 
Балаклія 14.07 3 хв  14.10 2 г  57 хв 
Зміїв 14.43 3 хв  14.46 3 г  33 хв 
Харків-Пас. 15.25 1 г 16.25 4 г  15 хв 
Лозова 18.17 2 хв  18.19 7 г  7 хв 
Павлоград-1 19.15 2 хв  19.17 8 г  5 хв 
Синельникове-1 20.14 2 хв  20.16 9 г  4 хв 
Запоріжжя-1 21.08 5 хв  21.13 9 г  58 хв 
Молочанськ 00.33 2 хв  00.35 13 г  23 хв 
Великий Токмак 00.47 2 хв  00.49 13 г  37 хв 
Верхній Токмак-2 01.44 3 хв  01.47 14 г  34 хв 
Комиш-Зоря 02.30 3 хв  02.33 15 г  20 хв 
Розівка 03.06 2 хв  03.08 15 г  56 хв 
Волноваха 04.29 20 хв  04.49 17 г  19 хв 
Маріуполь 06.30 19 г  20 хв 

У розкладі поїзда 096П Бахмут — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031