У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

096П Бахмут — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 096П сполученням Бахмут - Маріуполь відправляється зі станції Бахмут о 15.30 і прибуває на станцію Маріуполь о 08.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Сіверськ, Святогірськ, Балаклія, Харків-Пас., Павлоград-1, Запоріжжя-1, Великий Токмак, Комиш-Зоря, Зачатівська, Волноваха.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмут 15.30
Сіль 15.45 2 хв  15.47 15 хв 
Сіверськ 16.06 2 хв  16.08 36 хв 
Красний Лиман 16.32 3 хв  16.35 1 г  2 хв 
Святогірськ 17.07 2 хв  17.09 1 г  37 хв 
Ізюм 17.40 4 хв  17.44 2 г  10 хв 
Балаклія 18.25 3 хв  18.28 2 г  55 хв 
Зміїв 19.01 3 хв  19.04 3 г  31 хв 
Харків-Пас. 19.43 42 хв  20.25 4 г  13 хв 
Лозова 22.15 2 хв  22.17 6 г  45 хв 
Павлоград-1 23.11 2 хв  23.13 7 г  41 хв 
Синельникове-1 23.52 2 хв  23.54 8 г  22 хв 
Запоріжжя-1 00.48 5 хв  00.53 9 г  18 хв 
Молочанськ 03.12 2 хв  03.14 11 г  42 хв 
Великий Токмак 03.28 2 хв  03.30 11 г  58 хв 
Верхній Токмак-2 04.16 2 хв  04.18 12 г  46 хв 
Комиш-Зоря 05.01 5 хв  05.06 13 г  31 хв 
Розівка 05.37 2 хв  05.39 14 г  7 хв 
Зачатівська 06.05 3 хв  06.08 14 г  35 хв 
Хлібодарівка 06.31 2 хв  06.33 15 г  1 хв 
Волноваха 06.59 20 хв  07.19 15 г  29 хв 
Маріуполь 08.49 17 г  19 хв 

У розкладі поїзда 096П Бахмут — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031