У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

096П Бахмут — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 096П сполученням Бахмут - Маріуполь відправляється зі станції Бахмут о 11.10 і прибуває на станцію Маріуполь о 06.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Сіверськ, Святогірськ, Балаклія, Харків-Пас., Павлоград-1, Запоріжжя-1, Великий Токмак, Комиш-Зоря, Волноваха.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмут 11.10
Сіль 11.25 2 хв  11.27 15 хв 
Сіверськ 11.44 2 хв  11.46 34 хв 
Красний Лиман 12.10 2 хв  12.12 1 г 
Святогірськ 12.47 2 хв  12.49 1 г  37 хв 
Ізюм 13.22 4 хв  13.26 2 г  12 хв 
Балаклія 14.07 3 хв  14.10 2 г  57 хв 
Зміїв 14.43 3 хв  14.46 3 г  33 хв 
Харків-Пас. 15.25 1 г 16.25 4 г  15 хв 
Лозова 18.17 2 хв  18.19 7 г  7 хв 
Павлоград-1 19.09 2 хв  19.11 7 г  59 хв 
Синельникове-1 20.13 2 хв  20.15 9 г  3 хв 
Запоріжжя-1 21.14 5 хв  21.19 10 г  4 хв 
Молочанськ 00.33 2 хв  00.35 13 г  23 хв 
Великий Токмак 00.47 2 хв  00.49 13 г  37 хв 
Верхній Токмак-2 01.44 3 хв  01.47 14 г  34 хв 
Комиш-Зоря 02.30 3 хв  02.33 15 г  20 хв 
Розівка 03.06 2 хв  03.08 15 г  56 хв 
Волноваха 04.29 20 хв  04.49 17 г  19 хв 
Маріуполь 06.30 19 г  20 хв 

У розкладі поїзда 096П Бахмут — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031