У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

096П Харків-Пас. — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 096П сполученням Харків-Пас. - Маріуполь відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.25 і прибуває на станцію Маріуполь о 08.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Лозова, Павлоград-1, Синельникове-1, Запоріжжя-1, Молочанськ, Великий Токмак, Верхній Токмак-2, Комиш-Зоря, Розівка, Зачатівська, Хлібодарівка, Волноваха.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.25
Лозова 22.15 2 хв  22.17 1 г  50 хв 
Павлоград-1 23.11 2 хв  23.13 2 г  46 хв 
Синельникове-1 23.52 2 хв  23.54 3 г  27 хв 
Запоріжжя-1 00.48 5 хв  00.53 4 г  23 хв 
Молочанськ 03.12 2 хв  03.14 6 г  47 хв 
Великий Токмак 03.28 2 хв  03.30 7 г  3 хв 
Верхній Токмак-2 04.16 2 хв  04.18 7 г  51 хв 
Комиш-Зоря 05.01 5 хв  05.06 8 г  36 хв 
Розівка 05.37 2 хв  05.39 9 г  12 хв 
Зачатівська 06.05 3 хв  06.08 9 г  40 хв 
Хлібодарівка 06.31 2 хв  06.33 10 г  6 хв 
Волноваха 06.59 20 хв  07.19 10 г  34 хв 
Маріуполь 08.49 12 г  24 хв 

У розкладі поїзда 096П Харків-Пас. — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31