У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

096П Кривий Ріг-Головний — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 096П сполученням Кривий Ріг-Головний - Москва-Київська відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 11.23 і прибуває на станцію Москва-Київська о 13.59 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 31 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Дніпробуд-2, Запоріжжя-1, Синельникове-1, Павлоград-1, Лозова, Харків-Пас., Бєлгород, Курськ, Орел, Тула-1-Курська, Калуга 1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 11.23
Апостолове 12.03 3 хв  12.06 40 хв 
Чортомлик 12.52 2 хв  12.54 1 г  29 хв 
Нікополь 13.20 15 хв  13.35 1 г  57 хв 
Марганець 13.57 2 хв  13.59 2 г  34 хв 
Дніпробуд-2 15.03 2 хв  15.05 3 г  40 хв 
Запоріжжя-1 15.44 30 хв  16.14 4 г  21 хв 
Синельникове-1 17.10 1 г 18.10 5 г  47 хв 
Павлоград-1 18.41 5 хв  18.46 7 г  18 хв 
Лозова 19.42 2 хв  19.44 8 г  19 хв 
Харків-Пас. 21.32 1 г 15 хв  22.47 10 г  9 хв 
Бєлгород 01.04 1 г 02.04 13 г  41 хв 
Курськ 04.00 8 хв  04.08 16 г  37 хв 
Орел 05.50 5 хв  05.55 18 г  27 хв 
Тула-1-Курська 08.10 27 хв  08.37 20 г  47 хв 
Калуга 1 10.42 35 хв  11.17 23 г  19 хв 
Москва-Київська 13.59 1 д  2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 096П Кривий Ріг-Головний — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031