У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

096Л Львів — Черкаси Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 096Л сполученням Львів - Черкаси відправляється зі станції Львів о 12.50 і прибуває на станцію Черкаси о 04.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 27 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Злочів, Підволочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Кирнасівка, Губник, Кублич, Поташ, Звенигородка, Шпола.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 12.50
Красне 13.35 3 хв  13.38 45 хв 
Злочів 14.01 2 хв  14.03 1 г  11 хв 
Тернопіль-Пас. 15.00 5 хв  15.05 2 г  10 хв 
Підволочиськ 15.55 3 хв  15.58 3 г  5 хв 
Волочиськ 16.06 2 хв  16.08 3 г  16 хв 
Хмельницький 17.01 5 хв  17.06 4 г  11 хв 
Деражня 17.37 2 хв  17.39 4 г  47 хв 
Жмеринка-Пас. 18.37 30 хв  19.07 5 г  47 хв 
Вапнярка 20.37 20 хв  20.57 7 г  47 хв 
Кирнасівка 21.19 2 хв  21.21 8 г  29 хв 
Ладижин 21.47 9 хв  21.56 8 г  57 хв 
Губник 22.15 2 хв  22.17 9 г  25 хв 
Зятківці 22.31 2 хв  22.33 9 г  41 хв 
Кублич 22.50 2 хв  22.52 10 г 
Христинівка 23.22 9 хв  23.31 10 г  32 хв 
Поташ 00.02 7 хв  00.09 11 г  12 хв 
Тальне 00.43 3 хв  00.46 11 г  53 хв 
Звенигородка 01.19 3 хв  01.22 12 г  29 хв 
Багачеве 01.32 3 хв  01.35 12 г  42 хв 
Шпола 02.04 3 хв  02.07 13 г  14 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.58 30 хв  03.28 14 г  8 хв 
Черкаси 04.06 15 г  16 хв 

У розкладі поїзда 096Л Львів — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30