У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

096Л Львів — Черкаси Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 096Л сполученням Львів - Черкаси відправляється зі станції Львів о 12.53 і прибуває на станцію Черкаси о 04.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 24 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Злочів, Підволочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Кирнасівка, Губник, Кублич, Поташ, Звенигородка, Шпола.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 12.53
Красне 13.38 4 хв  13.42 45 хв 
Злочів 14.05 2 хв  14.07 1 г  12 хв 
Тернопіль-Пас. 15.05 4 хв  15.09 2 г  12 хв 
Підволочиськ 15.59 2 хв  16.01 3 г  6 хв 
Волочиськ 16.11 2 хв  16.13 3 г  18 хв 
Хмельницький 17.08 5 хв  17.13 4 г  15 хв 
Деражня 17.42 2 хв  17.44 4 г  49 хв 
Жмеринка-Пас. 18.44 30 хв  19.14 5 г  51 хв 
Вапнярка 20.42 20 хв  21.02 7 г  49 хв 
Кирнасівка 21.25 2 хв  21.27 8 г  32 хв 
Ладижин 21.50 8 хв  21.58 8 г  57 хв 
Губник 22.16 2 хв  22.18 9 г  23 хв 
Зятківці 22.32 2 хв  22.34 9 г  39 хв 
Кублич 22.51 2 хв  22.53 9 г  58 хв 
Христинівка 23.21 10 хв  23.31 10 г  28 хв 
Поташ 00.02 5 хв  00.07 11 г  9 хв 
Тальне 00.45 3 хв  00.48 11 г  52 хв 
Звенигородка 01.19 3 хв  01.22 12 г  26 хв 
Багачеве 01.32 3 хв  01.35 12 г  39 хв 
Шпола 02.04 3 хв  02.07 13 г  11 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.59 30 хв  03.29 14 г  6 хв 
Черкаси 04.06 15 г  13 хв 

У розкладі поїзда 096Л Львів — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції