У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

096Л Львів — Черкаси Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 096Л сполученням Львів - Черкаси відправляється зі станції Львів о 12.50 і прибуває на станцію Черкаси о 04.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 32 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Злочів, Підволочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Кирнасівка, Губник, Кублич, Поташ, Звенигородка, Шпола.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 12.50
Красне 13.35 4 хв  13.39 45 хв 
Злочів 14.02 2 хв  14.04 1 г  12 хв 
Тернопіль-Пас. 15.02 5 хв  15.07 2 г  12 хв 
Підволочиськ 15.56 2 хв  15.58 3 г  6 хв 
Волочиськ 16.06 2 хв  16.08 3 г  16 хв 
Хмельницький 17.01 5 хв  17.06 4 г  11 хв 
Деражня 17.37 2 хв  17.39 4 г  47 хв 
Жмеринка-Пас. 18.38 32 хв  19.10 5 г  48 хв 
Вапнярка 20.44 20 хв  21.04 7 г  54 хв 
Кирнасівка 21.26 2 хв  21.28 8 г  36 хв 
Ладижин 21.54 10 хв  22.04 9 г  4 хв 
Губник 22.23 2 хв  22.25 9 г  33 хв 
Зятківці 22.39 2 хв  22.41 9 г  49 хв 
Кублич 22.58 2 хв  23.00 10 г  8 хв 
Христинівка 23.30 20 хв  23.50 10 г  40 хв 
Поташ 00.21 8 хв  00.29 11 г  31 хв 
Тальне 01.03 3 хв  01.06 12 г  13 хв 
Звенигородка 01.39 3 хв  01.42 12 г  49 хв 
Багачеве 01.52 3 хв  01.55 13 г  2 хв 
Шпола 02.24 3 хв  02.27 13 г  34 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.18 20 хв  03.38 14 г  28 хв 
Черкаси 04.16 15 г  26 хв 

У розкладі поїзда 096Л Львів — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031