У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

096Л Львів — Черкаси Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 096Л сполученням Львів - Черкаси відправляється зі станції Львів о 12.39 і прибуває на станцію Черкаси о 04.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Злочів, Підволочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Кирнасівка, Губник, Кублич, Поташ, Звенигородка, Шпола.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 12.39
Красне 13.23 2 хв  13.25 44 хв 
Злочів 13.47 2 хв  13.49 1 г  8 хв 
Тернопіль-Пас. 14.45 5 хв  14.50 2 г  6 хв 
Підволочиськ 15.41 10 хв  15.51 3 г  2 хв 
Волочиськ 16.00 2 хв  16.02 3 г  21 хв 
Хмельницький 17.01 5 хв  17.06 4 г  22 хв 
Деражня 17.37 2 хв  17.39 4 г  58 хв 
Жмеринка-Пас. 18.37 30 хв  19.07 5 г  58 хв 
Вапнярка 20.37 20 хв  20.57 7 г  58 хв 
Кирнасівка 21.19 2 хв  21.21 8 г  40 хв 
Ладижин 21.47 9 хв  21.56 9 г  8 хв 
Губник 22.15 2 хв  22.17 9 г  36 хв 
Зятківці 22.31 2 хв  22.33 9 г  52 хв 
Кублич 22.50 2 хв  22.52 10 г  11 хв 
Христинівка 23.22 9 хв  23.31 10 г  43 хв 
Поташ 00.02 7 хв  00.09 11 г  23 хв 
Тальне 00.43 3 хв  00.46 12 г  4 хв 
Звенигородка 01.19 3 хв  01.22 12 г  40 хв 
Багачеве 01.32 3 хв  01.35 12 г  53 хв 
Шпола 02.04 3 хв  02.07 13 г  25 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.58 30 хв  03.28 14 г  19 хв 
Черкаси 04.06 15 г  27 хв 

У розкладі поїзда 096Л Львів — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031