У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

096Л Львів — Черкаси Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 096Л сполученням Львів - Черкаси відправляється зі станції Львів о 12.50 і прибуває на станцію Черкаси о 04.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Злочів, Підволочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Вапнярка, Демківка, Губник, Кублич, Христинівка, Тальне, Багачеве, Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 12.50
Красне 13.35 4 хв  13.39 45 хв 
Злочів 14.02 2 хв  14.04 1 г  12 хв 
Тернопіль-Пас. 15.02 5 хв  15.07 2 г  12 хв 
Підволочиськ 15.56 2 хв  15.58 3 г  6 хв 
Волочиськ 16.06 2 хв  16.08 3 г  16 хв 
Хмельницький 17.01 10 хв  17.11 4 г  11 хв 
Деражня 17.42 2 хв  17.44 4 г  52 хв 
Жмеринка-Пас. 18.45 25 хв  19.10 5 г  55 хв 
Ярошенка 19.34 18 хв  19.52 6 г  44 хв 
Вапнярка 20.41 20 хв  21.01 7 г  51 хв 
Кирнасівка 21.23 2 хв  21.25 8 г  33 хв 
Демківка 21.35 2 хв  21.37 8 г  45 хв 
Ладижин 21.52 10 хв  22.02 9 г  2 хв 
Губник 22.21 2 хв  22.23 9 г  31 хв 
Зятківці 22.37 2 хв  22.39 9 г  47 хв 
Кублич 22.56 2 хв  22.58 10 г  6 хв 
Розкошівка 23.12 1 хв  23.13 10 г  22 хв 
Христинівка 23.29 20 хв  23.49 10 г  39 хв 
Поташ 00.19 8 хв  00.27 11 г  29 хв 
Тальне 01.02 3 хв  01.05 12 г  12 хв 
Звенигородка 01.39 3 хв  01.42 12 г  49 хв 
Багачеве 01.52 3 хв  01.55 13 г  2 хв 
Шпола 02.24 3 хв  02.27 13 г  34 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.19 20 хв  03.39 14 г  29 хв 
Черкаси 04.16 15 г  26 хв 

У розкладі поїзда 096Л Львів — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031