У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

096Д Маріуполь — Бахмут Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 096Д сполученням Маріуполь - Бахмут відправляється зі станції Маріуполь о 12.50 і прибуває на станцію Бахмут о 09.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Розівка, Верхній Токмак-2, Молочанськ, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Лозова, Зміїв, Ізюм, Красний Лиман, Сіль.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 12.50
Волноваха 14.13 20 хв  14.33 1 г  23 хв 
Розівка 15.39 2 хв  15.41 2 г  49 хв 
Комиш-Зоря 16.08 2 хв  16.10 3 г  18 хв 
Верхній Токмак-2 16.50 3 хв  16.53 4 г 
Великий Токмак 17.43 2 хв  17.45 4 г  53 хв 
Молочанськ 17.58 2 хв  18.00 5 г  8 хв 
Федорівка 18.33 30 хв  19.03 5 г  43 хв 
Запоріжжя-1 20.14 20 хв  20.34 7 г  24 хв 
Синельникове-1 21.33 2 хв  21.35 8 г  43 хв 
Дніпро-Головний 22.26 1 г 11 хв  23.37 9 г  36 хв 
Павлоград-1 00.46 2 хв  00.48 11 г  56 хв 
Лозова 01.56 2 хв  01.58 13 г  6 хв 
Харків-Пас. 04.31 56 хв  05.27 15 г  41 хв 
Зміїв 06.04 4 хв  06.08 17 г  14 хв 
Балаклія 06.43 4 хв  06.47 17 г  53 хв 
Ізюм 07.30 5 хв  07.35 18 г  40 хв 
Святогірськ 08.06 2 хв  08.08 19 г  16 хв 
Красний Лиман 08.38 2 хв  08.40 19 г  48 хв 
Сіверськ 09.06 2 хв  09.08 20 г  16 хв 
Сіль 09.30 2 хв  09.32 20 г  40 хв 
Бахмут 09.55 21 г  5 хв 

У розкладі поїзда 096Д Маріуполь — Бахмут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930