У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

096Д Маріуполь — Бахмут Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 096Д сполученням Маріуполь - Бахмут відправляється зі станції Маріуполь о 20.08 і прибуває на станцію Бахмут о 14.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Хлібодарівка, Розівка, Верхній Токмак-2, Молочанськ, Запоріжжя-1, Павлоград-1, Харків-Пас., Балаклія, Святогірськ, Сіверськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 20.08
Волноваха 21.45 20 хв  22.05 1 г  37 хв 
Хлібодарівка 22.27 2 хв  22.29 2 г  19 хв 
Зачатівська 22.56 2 хв  22.58 2 г  48 хв 
Розівка 23.19 2 хв  23.21 3 г  11 хв 
Комиш-Зоря 00.02 2 хв  00.04 3 г  54 хв 
Верхній Токмак-2 00.43 5 хв  00.48 4 г  35 хв 
Великий Токмак 01.35 2 хв  01.37 5 г  27 хв 
Молочанськ 01.50 7 хв  01.57 5 г  42 хв 
Федорівка 02.32 23 хв  02.55 6 г  24 хв 
Запоріжжя-1 04.01 13 хв  04.14 7 г  53 хв 
Синельникове-1 05.10 2 хв  05.12 9 г  2 хв 
Павлоград-1 05.43 2 хв  05.45 9 г  35 хв 
Лозова 06.42 2 хв  06.44 10 г  34 хв 
Харків-Пас. 09.03 48 хв  09.51 12 г  55 хв 
Зміїв 10.28 4 хв  10.32 14 г  20 хв 
Балаклія 11.07 4 хв  11.11 14 г  59 хв 
Ізюм 11.54 5 хв  11.59 15 г  46 хв 
Святогірськ 12.35 2 хв  12.37 16 г  27 хв 
Красний Лиман 13.15 2 хв  13.17 17 г  7 хв 
Сіверськ 13.42 2 хв  13.44 17 г  34 хв 
Сіль 14.02 2 хв  14.04 17 г  54 хв 
Бахмут 14.25 18 г  17 хв 

У розкладі поїзда 096Д Маріуполь — Бахмут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031