У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

096Д Маріуполь — Бахмут Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 096Д сполученням Маріуполь - Бахмут відправляється зі станції Маріуполь о 12.50 і прибуває на станцію Бахмут о 09.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Розівка, Верхній Токмак-2, Молочанськ, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Лозова, Зміїв, Ізюм, Красний Лиман, Сіль.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 12.50
Волноваха 14.13 20 хв  14.33 1 г  23 хв 
Розівка 15.39 2 хв  15.41 2 г  49 хв 
Комиш-Зоря 16.08 2 хв  16.10 3 г  18 хв 
Верхній Токмак-2 16.50 3 хв  16.53 4 г 
Великий Токмак 17.43 2 хв  17.45 4 г  53 хв 
Молочанськ 17.58 2 хв  18.00 5 г  8 хв 
Федорівка 18.33 30 хв  19.03 5 г  43 хв 
Запоріжжя-1 20.14 20 хв  20.34 7 г  24 хв 
Синельникове-1 21.33 2 хв  21.35 8 г  43 хв 
Дніпро-Головний 22.26 1 г 11 хв  23.37 9 г  36 хв 
Павлоград-1 00.46 2 хв  00.48 11 г  56 хв 
Лозова 01.56 2 хв  01.58 13 г  6 хв 
Харків-Пас. 04.31 56 хв  05.27 15 г  41 хв 
Зміїв 06.04 4 хв  06.08 17 г  14 хв 
Балаклія 06.43 4 хв  06.47 17 г  53 хв 
Ізюм 07.30 5 хв  07.35 18 г  40 хв 
Святогірськ 08.06 2 хв  08.08 19 г  16 хв 
Красний Лиман 08.38 2 хв  08.40 19 г  48 хв 
Сіверськ 09.06 2 хв  09.08 20 г  16 хв 
Сіль 09.30 2 хв  09.32 20 г  40 хв 
Бахмут 09.55 21 г  5 хв 

У розкладі поїзда 096Д Маріуполь — Бахмут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30