У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

096Д Маріуполь — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 096Д сполученням Маріуполь - Харків-Пас. відправляється зі станції Маріуполь о 20.08 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Волноваха, Хлібодарівка, Зачатівська, Розівка, Комиш-Зоря, Верхній Токмак-2, Великий Токмак, Молочанськ, Федорівка, Запоріжжя-1, Синельникове-1, Павлоград-1, Лозова.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 20.08
Волноваха 21.45 20 хв  22.05 1 г  37 хв 
Хлібодарівка 22.29 2 хв  22.31 2 г  21 хв 
Зачатівська 23.01 2 хв  23.03 2 г  53 хв 
Розівка 23.20 2 хв  23.22 3 г  12 хв 
Комиш-Зоря 00.02 2 хв  00.04 3 г  54 хв 
Верхній Токмак-2 00.43 5 хв  00.48 4 г  35 хв 
Великий Токмак 01.36 2 хв  01.38 5 г  28 хв 
Молочанськ 01.53 7 хв  02.00 5 г  45 хв 
Федорівка 02.35 22 хв  02.57 6 г  27 хв 
Запоріжжя-1 04.01 13 хв  04.14 7 г  53 хв 
Синельникове-1 05.10 2 хв  05.12 9 г  2 хв 
Павлоград-1 05.43 2 хв  05.45 9 г  35 хв 
Лозова 06.42 2 хв  06.44 10 г  34 хв 
Харків-Пас. 09.03 12 г  55 хв 

У розкладі поїзда 096Д Маріуполь — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930