У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

960Ш Вадул-Сірет — Чернівці Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 960Ш сполученням Вадул-Сірет - Чернівці відправляється зі станції Вадул-Сірет о 17.43 і прибуває на станцію Чернівці о 19.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Глибока-Буковинська, Вапнярки, Червона Діброва, Тисівці, Великий Кучурів, Волока, Космин, Чагор, Чернівці Південна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вадул-Сірет 17.43
Глибока-Буковинська 17.55 2 хв  17.57 12 хв 
Вапнярки 18.06 1 хв  18.07 23 хв 
Червона Діброва 18.11 1 хв  18.12 28 хв 
Тисівці 18.17 1 хв  18.18 34 хв 
Великий Кучурів 18.25 2 хв  18.27 42 хв 
Волока 18.34 1 хв  18.35 51 хв 
Космин 18.40 1 хв  18.41 57 хв 
Чагор 18.47 1 хв  18.48 1 г  4 хв 
Чернівці Південна 18.56 2 хв  18.58 1 г  13 хв 
Чернівці 19.10 1 г  27 хв 

У розкладі поїзда 960Ш Вадул-Сірет — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30