У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

097К Київ-Пас. — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 097К сполученням Київ-Пас. - Ковель відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.22 і прибуває на станцію Ковель о 07.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Святошин, Коростень, Новоград-Волинський-1, Шепетівка, Славута-1, Кривин, Острог, Здолбунів-Пас., Рівне, Клевань, Ківерці, Луцьк, Ківерці, Рожище, Голоби.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.22
Святошин 21.41 2 хв  21.43 19 хв 
Коростень 23.20 2 хв  23.22 1 г  58 хв 
Новоград-Волинський-1 00.31 2 хв  00.33 3 г  9 хв 
Шепетівка 01.23 2 хв  01.25 4 г  1 хв 
Славута-1 01.48 2 хв  01.50 4 г  26 хв 
Кривин 02.03 23 хв  02.26 4 г  41 хв 
Острог 02.46 2 хв  02.48 5 г  24 хв 
Здолбунів-Пас. 03.13 12 хв  03.25 5 г  51 хв 
Рівне 03.40 5 хв  03.45 6 г  18 хв 
Клевань 04.08 2 хв  04.10 6 г  46 хв 
Ківерці 04.45 3 хв  04.48 7 г  23 хв 
Луцьк 05.06 25 хв  05.31 7 г  44 хв 
Ківерці 05.49 23 хв  06.12 8 г  27 хв 
Рожище 06.28 4 хв  06.32 9 г  6 хв 
Голоби 06.58 2 хв  07.00 9 г  36 хв 
Ковель 07.32 10 г  10 хв 

У розкладі поїзда 097К Київ-Пас. — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930