У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

097К Київ-Пас. — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 097К сполученням Київ-Пас. - Ковель відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.22 і прибуває на станцію Ковель о 07.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Святошин, Коростень, Новоград-Волинський-1, Шепетівка, Славута-1, Кривин, Острог, Здолбунів-Пас., Рівне, Клевань, Ківерці, Луцьк, Ківерці, Рожище, Голоби.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.22
Святошин 21.41 2 хв  21.43 19 хв 
Коростень 23.20 2 хв  23.22 1 г  58 хв 
Новоград-Волинський-1 00.31 2 хв  00.33 3 г  9 хв 
Шепетівка 01.23 2 хв  01.25 4 г  1 хв 
Славута-1 01.48 2 хв  01.50 4 г  26 хв 
Кривин 02.03 23 хв  02.26 4 г  41 хв 
Острог 02.46 2 хв  02.48 5 г  24 хв 
Здолбунів-Пас. 03.13 12 хв  03.25 5 г  51 хв 
Рівне 03.40 5 хв  03.45 6 г  18 хв 
Клевань 04.08 2 хв  04.10 6 г  46 хв 
Ківерці 04.45 3 хв  04.48 7 г  23 хв 
Луцьк 05.06 25 хв  05.31 7 г  44 хв 
Ківерці 05.49 23 хв  06.12 8 г  27 хв 
Рожище 06.28 4 хв  06.32 9 г  6 хв 
Голоби 06.58 2 хв  07.00 9 г  36 хв 
Ковель 07.32 10 г  10 хв 

У розкладі поїзда 097К Київ-Пас. — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031