У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

104 Км - Воскобійня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 104 Км - Воскобійня:

Поточний розклад електричок 104 Км - Воскобійня включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 05 хв зі станції 104 Км і прибуває на станцію Воскобійня о 21 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6016 сполученням П'ятихатки-Пас. - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 55 хв. Між станціями 104 Км і Воскобійня цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Гранове(07.21), 128 Км(07.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 104 Км - Воскобійня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 104 Км Воскобійня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 104 Км - Воскобійня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 104 Км -Воскобійня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 104 Км — Воскобійня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Воскобійня — 104 Км