У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

1123 Км - Плавні
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 1123 Км - Плавні:

Поточний розклад електричок 1123 Км - Плавні включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 27 хв зі станції 1123 Км і прибуває на станцію Плавні о 18 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6508/6507 сполученням Канцерівка - Мелітополь, в цьому випадку поїздка займе 24 г 29 хв. Між станціями 1123 Км і Плавні цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 1123 Км - Плавні, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 1123 Км Плавні ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 1123 Км - Плавні можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 1123 Км -Плавні можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 1123 Км — Плавні

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Плавні — 1123 Км