У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

132 Км - Канцерівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 132 Км - Канцерівка:

Поточний розклад електричок 132 Км - Канцерівка включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 06 хв зі станції 132 Км і прибуває на станцію Канцерівка о 13 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6496 сполученням Нікополь - Запоріжжя-2, в цьому випадку поїздка займе 0 г 41 хв. Між станціями 132 Км і Канцерівка цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 132 Км - Канцерівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 132 Км Канцерівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 132 Км - Канцерівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 132 Км -Канцерівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 132 Км — Канцерівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Канцерівка — 132 Км