У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

14 Км - Липовий Гай
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 14 Км - Липовий Гай:

Поточний розклад електричок 14 Км - Липовий Гай включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 27 хв зі станції 14 Км і прибуває на станцію Липовий Гай о 08 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6702 сполученням Зміїв - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 12 хв. Між станціями 14 Км і Липовий Гай цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них 11 Км(07.32), Артемівка(08.09), Високий(08.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 14 Км - Липовий Гай, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 14 Км Липовий Гай ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 14 Км - Липовий Гай можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6702 Зміїв Харків 07.27
14 Км
08.39
Липовий Гай
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 14 Км -Липовий Гай можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 14 Км — Липовий Гай

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Липовий Гай — 14 Км