У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

14 Км - Мжа
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 14 Км - Мжа:

Поточний розклад електричок 14 Км - Мжа включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 37 хв зі станції 14 Км і прибуває на станцію Мжа о 20 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6706 сполученням Зміїв - Мерефа, в цьому випадку поїздка займе 0 г 11 хв. Між станціями 14 Км і Мжа цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 14 Км - Мжа, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 14 Км Мжа ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 14 Км - Мжа можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6702 Зміїв Харків 07.27
14 Км
07.38
Мжа
11 хв Курсує щоденно - переглянути
6706 Зміїв Мерефа 20.37
14 Км
20.48
Мжа
11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 14 Км -Мжа можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 14 Км — Мжа

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мжа — 14 Км