У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

169 Км - Холодильна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 169 Км - Холодильна:

Поточний розклад електричок 169 Км - Холодильна включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 38 хв зі станції 169 Км і прибуває на станцію Холодильна о 06 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6232 сполученням Кам'янське-Пасажирське - Синельникове-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 26 хв. Між станціями 169 Км і Холодильна цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 169 Км - Холодильна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 169 Км Холодильна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 169 Км - Холодильна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6232 Кам'янське Синельникове 05.38
169 Км
06.04
Холодильна
26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 169 Км -Холодильна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .