У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

174 Км - Запоріжжя-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 174 Км - Запоріжжя-2:

Поточний розклад електричок 174 Км - Запоріжжя-2 включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 22 хв зі станції 174 Км і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 19 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6490 сполученням Нікополь - Запоріжжя-2, в цьому випадку поїздка займе 0 г 16 хв. Між станціями 174 Км і Запоріжжя-2 цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 174 Км - Запоріжжя-2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 174 Км Запоріжжя-2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 174 Км - Запоріжжя-2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 174 Км -Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 174 Км — Запоріжжя-2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Запоріжжя-2 — 174 Км