У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

20 Км - Левківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 20 Км - Левківка:

Поточний розклад електричок 20 Км - Левківка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 55 хв зі станції 20 Км і прибуває на станцію Левківка о 20 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6830 сполученням Гракове - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 0 г 51 хв. Між станціями 20 Км і Левківка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Скрипаї(20.05), Зидьки(20.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 20 Км - Левківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 20 Км Левківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 20 Км - Левківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6830 Гракове Харків 19.55
20 Км
20.46
Левківка
51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 20 Км -Левківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .