У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

20 Км - Обрій
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 20 Км - Обрій:

Поточний розклад електричок 20 Км - Обрій включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 13 хв зі станції 20 Км і прибуває на станцію Обрій о 16 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6845 сполученням Занки - Лосєве, в цьому випадку поїздка займе 2 г 3 хв. Між станціями 20 Км і Обрій цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Коробочкине(14.23), Зелена Роща(14.54), Чугуїв(15.17), 41 Км(15.39), Рогань(16.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 20 Км - Обрій, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 20 Км Обрій ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 20 Км - Обрій можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6845* Занки Лосєве 14.13
20 Км
16.16
Обрій
2 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 20 Км -Обрій можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 20 Км — Обрій

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Обрій — 20 Км