У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

22 Км - Кривий Ріг-Західний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 22 Км - Кривий Ріг-Західний:

Поточний розклад електричок 22 Км - Кривий Ріг-Західний включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 38 хв зі станції 22 Км і прибуває на станцію Кривий Ріг-Західний о 20 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6453/6454 сполученням Інгулець - Кривий Ріг-Головний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 41 хв. Між станціями 22 Км і Кривий Ріг-Західний цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 22 Км - Кривий Ріг-Західний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 22 Км Кривий Ріг-Західний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 22 Км - Кривий Ріг-Західний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6453/6454 Інгулець Кривий Ріг 08.30
22 Км
09.11
Кривий Ріг-Західний
41 хв Курсує щоденно - переглянути
6457/6458 Інгулець Кривий Ріг 19.38
22 Км
20.16
Кривий Ріг-Західний
38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 22 Км -Кривий Ріг-Західний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 22 Км — Кривий Ріг-Західний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кривий Ріг-Західний — 22 Км