У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

226 Км - Шахта
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 226 Км - Шахта:

Поточний розклад електричок 226 Км - Шахта включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 57 хв зі станції 226 Км і прибуває на станцію Шахта о 10 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6356/6355 сполученням Черкаси - Умань, в цьому випадку поїздка займе 0 г 4 хв. Між станціями 226 Км і Шахта цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 226 Км - Шахта, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 226 Км Шахта ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 226 Км - Шахта можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6356/6355 Черкаси Умань 09.57
226 Км
10.01
Шахта
4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 226 Км -Шахта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 226 Км — Шахта

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шахта — 226 Км