У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

24 Км - Олексине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 24 Км - Олексине:

Поточний розклад електричок 24 Км - Олексине включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 51 хв зі станції 24 Км і прибуває на станцію Олексине о 12 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6882 сполученням Ворожба-Пас. - Смородине, в цьому випадку поїздка займе 2 г 26 хв. Між станціями 24 Км і Олексине цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Амбари(09.57), Торопилівка(10.23), Суми-Товарна(10.56), Сироватка(11.22), 102 Км(12.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 24 Км - Олексине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 24 Км Олексине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 24 Км - Олексине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6882 Ворожба Смородине 09.51
24 Км
12.17
Олексине
2 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 24 Км -Олексине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 24 Км — Олексине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Олексине — 24 Км