У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

245 Км - Здолбунів-Південний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 245 Км - Здолбунів-Південний:

Поточний розклад електричок 245 Км - Здолбунів-Південний включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 07 хв зі станції 245 Км і прибуває на станцію Здолбунів-Південний о 09 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6354 сполученням Ковель - Могиляни, в цьому випадку поїздка займе 0 г 59 хв. Між станціями 245 Км і Здолбунів-Південний цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Городок(08.10), Здолбунів-Пас.(08.57), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 245 Км - Здолбунів-Південний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 245 Км Здолбунів-Південний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 245 Км - Здолбунів-Південний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6354 Ковель Могиляни 08.07
245 Км
09.06
Здолбунів-Південний
59 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 245 Км -Здолбунів-Південний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .