У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

246 Км - Трикратне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 246 Км - Трикратне:

Поточний розклад електричок 246 Км - Трикратне включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 31 хв зі станції 246 Км і прибуває на станцію Трикратне о 18 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6333 сполученням Знам'янка-Пас. - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 2 г 38 хв. Між станціями 246 Км і Трикратне цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Плетений Ташлик(15.34), Людмилівка(17.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 246 Км - Трикратне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 246 Км Трикратне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 246 Км - Трикратне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6333 Знам'янка Одеса 15.31
246 Км
18.09
Трикратне
2 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 246 Км -Трикратне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 246 Км — Трикратне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Трикратне — 246 Км