У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

251 Км - Вишнівецьке
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 251 Км - Вишнівецьке:

Поточний розклад електричок 251 Км - Вишнівецьке включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 25 хв зі станції 251 Км і прибуває на станцію Вишнівецьке о 05 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6135 сполученням Чаплине - Синельникове-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 4 хв. Між станціями 251 Км і Вишнівецьке цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 251 Км - Вишнівецьке, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 251 Км Вишнівецьке ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 251 Км - Вишнівецьке можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 251 Км -Вишнівецьке можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 251 Км — Вишнівецьке

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вишнівецьке — 251 Км