У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

262 км - Кирпичеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 262 км - Кирпичеве:

Поточний розклад електричок 262 км - Кирпичеве включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 31 хв зі станції 262 км і прибуває на станцію Кирпичеве о 00 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6130 сполученням Дніпро-Головний - Межова, в цьому випадку поїздка займе 1 г 36 хв. Між станціями 262 км і Кирпичеве цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Письменна(22.41), Просяна(23.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 262 км - Кирпичеве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 262 км Кирпичеве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 262 км - Кирпичеве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6130 Дніпро Межова 22.31
262 км
00.07
Кирпичеве
1 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 262 км -Кирпичеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 262 км — Кирпичеве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кирпичеве — 262 км