У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

29 Км - Сироватка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 29 Км - Сироватка:

Поточний розклад електричок 29 Км - Сироватка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 56 хв зі станції 29 Км і прибуває на станцію Сироватка о 18 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6889 сполученням Лебединська - Суми, в цьому випадку поїздка займе 1 г 20 хв. Між станціями 29 Км і Сироватка цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Садова(17.01), Стеблянки(17.29), 86 Км(17.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 29 Км - Сироватка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 29 Км Сироватка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 29 Км - Сироватка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6889 Лебединська Суми 16.56
29 Км
18.16
Сироватка
1 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 29 Км -Сироватка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 29 Км — Сироватка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сироватка — 29 Км