У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

3 Км - Нижньокринка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 3 Км - Нижньокринка:

Поточний розклад електричок 3 Км - Нижньокринка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 41 хв зі станції 3 Км і прибуває на станцію Нижньокринка о 17 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6210/6209 сполученням Дебальцеве - Ясинувата-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями 3 Км і Нижньокринка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 3 Км - Нижньокринка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 3 Км Нижньокринка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 3 Км - Нижньокринка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6201/6202 Ясинувата Дебальцеве 04.45
3 Км
04.59
Нижньокринка
14 хв Курсує щоденно - переглянути
6210/6209 Дебальцеве Ясинувата 17.41
3 Км
17.55
Нижньокринка
14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 3 Км -Нижньокринка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 3 Км — Нижньокринка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нижньокринка — 3 Км