У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

3 Км - 13 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 3 Км - 13 Км:

Поточний розклад електричок 3 Км - 13 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 14 хв зі станції 3 Км і прибуває на станцію 13 Км о 09 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6859 сполученням Харків-Левада - Гракове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 13 хв. Між станціями 3 Км і 13 Км цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 3 Км - 13 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 3 Км 13 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 3 Км - 13 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6859* Харків Гракове 09.14
3 Км
09.27
13 Км
13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 3 Км -13 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 3 Км — 13 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 13 Км — 3 Км