У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

317 Км - Олександрівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 317 Км - Олександрівка:

Поточний розклад електричок 317 Км - Олександрівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 58 хв зі станції 317 Км і прибуває на станцію Олександрівка о 18 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6333 сполученням Знам'янка-Пас. - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 4 г 20 хв. Між станціями 317 Км і Олександрівка цей електропоїзд проїжджає 27 зупинок. Серед них Трепівка(14.02), Мар'янівка(15.22), Помічна(16.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 317 Км - Олександрівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 317 Км Олександрівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 317 Км - Олександрівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6333 Знам'янка Одеса 13.58
317 Км
18.18
Олександрівка
4 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 317 Км -Олександрівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 317 Км — Олександрівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Олександрівка — 317 Км