У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

49 Км - Чернівці(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 49 Км - Чернівці(всі вокзали):

Поточний розклад електричок 49 Км - Чернівці(всі вокзали) включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 14 хв зі станції 49 Км і прибуває на станцію Чернівці(всі вокзали) о 19 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 965 сполученням Ларга - Чернівці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 26 хв. Між станціями 49 Км і Чернівці(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Ванчиківці(05.41), Лехучени(06.08), Садгора(06.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 49 Км - Чернівці(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 49 Км Чернівці(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 49 Км - Чернівці(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
965* Ларга Чернівці 05.34
49 Км
07.00
Чернівці
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути
967* Сокиряни Чернівці 18.14
49 Км
19.29
Чернівці
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 49 Км -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 49 Км — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чернівці(всі вокзали) — 49 Км